Асоціація Футболу Сумської Області
Офіційний сайт - ffs.sumy.ua

Аматорський футбол.

Чемпіонат України серед аматорів.

У матчі 9-го туру аматорського чемпіонату України у групі «2» чинний чемпіон України – «Вікторія» з Миколаївки – на полі миргородського стадіону «Старт» зіграв з чинний володарем аматорського кубку – «Олімпією» з Савенців. Відкрили рахунок у матчі на 2-гій хвилині миколаївці – ударом зі штрафного відзначився Артем Касьянов. Подвоїли перевагу футболісти «Вікторії» на 85-тій хвилині. У компенсований час матчу господарі забили гол престижу після чого арбітр матчу дав  свисток про завершення поєдинку.

«Олімпія» (Савенці) 1:2 «Вікторія» (Миколаївка)

Голи: Артем Касьянов, Андрій Кузьмін

«Вікторія» у турнірній таблиці другої групи продовжує зберігати лідируючи позиції.

У групі «3» у матчі 9-го туру на стадіоні «Олімпійський» у Каховці футбольний клуб «Тростянець» протистояв СК «Каховка». Гра завершилась «сухою» нічиєю.

Кропивницька «Зірка» на своєму полі приймала ФК «Суми». Сумські «містяни» святкували у матчі перемогу з рахунком 3:1. Голи за «Суми» забивали в цьому поєдинку Дмитро Танчик, Валерій Макаров та Максим Чеглов.