Асоціація Футболу Сумської Області
Офіційний сайт - ffs.sumy.ua

Аматорський футбол.

Кубок України серед аматорів.

У матчі-відповіді чвертьфіналу кубку України з футболу серед аматорських комнад на стадіоні “Старт” у Миргороді “Олімпія” Савинців зіграла з футбольним клубом “Суми”. Ця гра розпочалась з сорокахвилинним запізненням (через відсутність на стадіоні карети “Швидкої допомоги”). На 11-тій хвілині ударом з пенальті господарі вийшли уперед. Цей гол виявився єдиним у першій половині гри. На 52-ій хвилині “Суми” залишились у меншості – червону картку отримав Валерій Макаров. на 67-мій хвилині “Олімпія” подвоїла свою перевагу. У компенсований час атбітр призначив пенальті у ворота “Оліпмії” і Вадим Шаврін скоротив відставання. І після цього прозвічав фінальний свтсток – 2:1 на користь “Олімпії”, яка вийшла в півфінал кубку.

“Вікторія” (після “сухої” нічиєї у першому матчі) приймала у Миколаївці футбольний клуб “Вовчанськ”. “Сухим” війшов і перший тайм цього матчу. А у другому – на 47-мій хвилині – “Вікторія” вийшла уперед: гол на свій рахунок записав Володимир Аржанов. На 77-мій подвоїв перевагу миколаївців Володимир Черніков. У підсумку гра завершилась з рахунком 2:0 на користь “Вікторії” які і вийшла у півфінал кубкового турніру.