Асоціація Футболу Сумської Області
Офіційний сайт - ffs.sumy.ua

Аматорський футбол.

Чемпіонат України серед аматорів.

У групі «2» матч між київським «Атлетом» та миколаївською «Вікторією» не відбувся. Доля матчу буде вирішена пізніше. «Вікторія» на зимові канікули уходить лідером групи.

У групі «3»на стадіоні «Авангард» у місті Зміїв футбольний клуб «Вовчанськ» приймав футбольний клуб «Суми». На 9-тій хвилині матчу «Вовчанськ» вийшов уперед. Вдруге м’яч побував у воротах сумчан на 34-тій хвилині першого тайму. На 64-тій хвилині «Вовчанськ» не реалізував пенальті. На 82-гій гол у ворота господарів забив сумський «містянин» Генрі.

У Кривому Розі на стадіоні «Будівельник» «Кривбас-2» приймав футбольний клуб «Тростянець». Тростянчани перемогли криворіжців з  рахунком 6:1. По голу за ФК «Тростянець» забили Максим Мигаль та Денис Деряпа, по два – Владислав Курило та Віталій Івахненко.

«Суми» закриють осінню частину сезону 9-го грудня перенесеним матчем проти запорізького «Мотору». ФК «Тростянець» йде на зимові канікули маючи 16-ть очок.