Асоціація Футболу Сумської Області
Офіційний сайт - ffs.sumy.ua

Чемпіонат області.

“Золотий матч” вищої ліги виграв “Тростянець”.

На стадіоні “Вікторія” у Миколаївці відбувся “золотий матч” чемпіонату Сумської області з футболу сезону 2020-ть у вищії лізі.

На полі зустрілись футбольний клуб “Тростянець” та футбольний клуб “Нафтовик” з Охтирки. У сезоні 2020-ть ФК “Тростянець” мінімально (1:0) переміг вдома “нафтовиків” та комнади розписали “суху” нічию (0:0) в Охтирці. За підсумками сезону обидві команди набрали по 49-ть очок (16-ть перемог, одна нічия, одна поразка). При цьому різниця “забитих/пропущених” кращою була у охтирської команди – 64:6 проти 64:11. При цьому “Нафтовику” ніхто більше одного м’яча у матчі ніхто не забивав.

Уперд у “золотому матчі” на 16-тій хвилині гри після удару Олександра Стецюка вийшли тростянчани. На 24-тій хвилині подвоїв перевагу “Тростянця” Владислав Чмирьов. Під кінець першого тайму Владислав отримав другу жовту картку і покинув поле.

На 59-тій хвилині гри відставання “Нафтовика” скоротив Дмитро Іщенко. А за пять хвилин відновив рівновагу Єгор Чегурко. Через хвилину у рахунку знов вів “Тростянець” – відзначився Андрій Сліпухін. Більше голів не забивали ані футболісти з Тростянця, ані з Охтирки. Граючи весь другий тайм у меншості “Тростянець” переміг ФК “Нафтовик” і здобув “золото” вищої ліги чемпіонату області. “Срібло” – у “нафтовиків”, а “брознзу” здобули футболісти глухівського “Велетня”.

ФК “Тростянець” (Тростянець) 3:2 ФК “Нафтовик” (Охтирка)
Голи: Олександр Стецюк, Владислав Чмирьов, Андрій Сліпухін – Дмитро Іщенко, Єгор Чегурко

Кращими гравцями “золото матчу” стали Артур Масло (ФК “Нафтовик”) та Андрій Сліпухін (ФК “Тростянець”). Відзначені були і керівники команд-учасниць “золотого матчу”.

Крашим бомбардиром чемпіонату став охтирчанин Дмитро Жаріков (14 голів).

Асоціація футболу Сумської області вітає переможців та призерів турніру.