Асоціація Футболу Сумської Області
Офіційний сайт - ffs.sumy.ua

Чемпіонат області.

«Золотий матч» вищої ліги виграв «Тростянець».

На стадіоні «Вікторія» у Миколаївці відбувся «золотий матч» чемпіонату Сумської області з футболу сезону 2020-ть у вищії лізі.

На полі зустрілись футбольний клуб «Тростянець» та футбольний клуб «Нафтовик» з Охтирки. У сезоні 2020-ть ФК «Тростянець» мінімально (1:0) переміг вдома «нафтовиків» та комнади розписали «суху» нічию (0:0) в Охтирці. За підсумками сезону обидві команди набрали по 49-ть очок (16-ть перемог, одна нічия, одна поразка). При цьому різниця «забитих/пропущених» кращою була у охтирської команди — 64:6 проти 64:11. При цьому «Нафтовику» ніхто більше одного м’яча у матчі ніхто не забивав.

Уперд у «золотому матчі» на 16-тій хвилині гри після удару Олександра Стецюка вийшли тростянчани. На 24-тій хвилині подвоїв перевагу «Тростянця» Владислав Чмирьов. Під кінець першого тайму Владислав отримав другу жовту картку і покинув поле.

На 59-тій хвилині гри відставання «Нафтовика» скоротив Дмитро Іщенко. А за пять хвилин відновив рівновагу Єгор Чегурко. Через хвилину у рахунку знов вів «Тростянець» — відзначився Андрій Сліпухін. Більше голів не забивали ані футболісти з Тростянця, ані з Охтирки. Граючи весь другий тайм у меншості «Тростянець» переміг ФК «Нафтовик» і здобув «золото» вищої ліги чемпіонату області. «Срібло» — у «нафтовиків», а «брознзу» здобули футболісти глухівського «Велетня».

ФК «Тростянець» (Тростянець) 3:2 ФК «Нафтовик» (Охтирка)
Голи: Олександр Стецюк, Владислав Чмирьов, Андрій Сліпухін — Дмитро Іщенко, Єгор Чегурко

Кращими гравцями «золото матчу» стали Артур Масло (ФК «Нафтовик») та Андрій Сліпухін (ФК «Тростянець»). Відзначені були і керівники команд-учасниць «золотого матчу».

Крашим бомбардиром чемпіонату став охтирчанин Дмитро Жаріков (14 голів).

Асоціація футболу Сумської області вітає переможців та призерів турніру.