Футбол для всіх, футбол об'єднує, сумщина процвітає
+38 0542 650-442
home
Федерація Футболу Сумської Області
Офіційний сайт - ffs.sumy.ua

Чемпіонат області: календар

Календар першої ліги другого кола 2019 р.

 

 

КАЛЕНДАР  ІГОР

Чемпіонату Сумської області з футболу

Перша ліга (2-е коло сезону 2019 р.)

 

X тур: 31.08.2019

37

«Ярославна» Путивль «Аграрник-Авангард» Білопільский район

38

«Явір» Краснопілля «Сейм» Путивль

39

«Україна-Аграрна» Токарі «Лебединець» Лебедин

40

«Колос» Северинівка «Кристал» Конотопский район

XI тур: 07.09.2019

41

«Кристал» Конотопский район «Україна-Аграрна» Токарі

42

«Лебединець» Лебедин «Явір» Краснопілля

43

«Сейм» Путивль «Ярославна» Путивль

44

«Аграрник-Авангард» Білопільский район «Сумбуд-Барса 2003» Суми

XIІ тур: 14.09.2019

45

«Сумбуд-Барса 2003» Суми «Сейм» Путивль

46

«Ярославна» Путивль «Лебединець» Лебедин

47

«Явір» Краснопілля «Кристал» Конотопский район

48

«Україна-Аграрна» Токарі «Колос» Северинівка

XІІІ тур: 21.09.2019

49

«Колос» Северинівка «Явір» Краснопілля

50

«Кристал» Конотопский район «Ярославна» Путивль

51

«Лебединець» Лебедин «Сумбуд-Барса 2003» Суми

52

«Сейм» Путивль «Аграрник-Авангард» Білопільский район

XIV тур: 28.09.2019

53

«Аграрник-Авангард» Білопільский район «Лебединець» Лебедин

54

«Сумбуд-Барса 2003» Суми «Кристал» Конотопский район

55

«Ярославна» Путивль «Колос» Северинівка

56

«Явір» Краснопілля «Україна-Аграрна» Токарі

XV тур: 05.10.2019

57

«Україна-Аграрна» Токарі «Ярославна» Путивль

58

«Колос» Северинівка «Сумбуд-Барса 2003» Суми

59

«Кристал» Конотопский район «Аграрник-Авангард» Білопільский район

60

«Лебединець» Лебедин «Сейм» Путивль

XVI тур: 12.10.2019

61

«Сейм» Путивль «Кристал» Конотопский район

62

«Аграрник-Авангард» Білопільский район «Колос» Северинівка

63

«Сумбуд-Барса 2003» Суми «Україна-Аграрна» Токарі

64

«Ярославна» Путивль «Явір» Краснопілля

XVII тур: 19.10.2019

65

«Явір» Краснопілля «Сумбуд-Барса 2003» Суми

66

«Україна-Аграрна» Токарі «Аграрник-Авангард» Білопільский район

67

«Колос» Северинівка «Сейм» Путивль

68

«Кристал» Конотопский район «Лебединець» Лебедин

XVIII тур: 26.10.2019

69

«Лебединець» Лебедин «Колос» Северинівка

70

«Сейм» Путивль «Україна-Аграрна» Токарі

71

«Аграрник-Авангард» Білопільский район «Явір» Краснопілля

72

«Сумбуд-Барса 2003» Суми «Ярославна» Путивль

 

Комітет з організації та проведення змагань ФФСО