Футбол для всіх, футбол об'єднує, сумщина процвітає
+38 0542 650-442
home
Федерація Футболу Сумської Області
Офіційний сайт - ffs.sumy.ua

Чемпіонат області: календар

Календар вищої ліги другого кола 2019 р.

 

 

КАЛЕНДАР  ІГОР

Чемпіонату Сумської області з футболу

Вища ліга (2-е коло сезону 2019 р.)

 

X тур: 31.08.2019

37

ФК «Шостка» Шостка ФК «Тростянець-2» Тростянець

38

ФК «Гранум» Сніжки ФК «Кролевець» Кролевець

39

ФК «Дружба» Дружба ФК ТОВ «Велетень» Глухів

40

ФК «Тростянець» Тростянець ФК «LS Group» Сумський район

XI тур: 07.09.2019

41

ФК «Тростянець» Тростянець ФК «Шостка» Шостка

42

ФК «LS Group» Сумський район ФК «Дружба» Дружба

43

ФК «Ромни» Ромни ФК «Гранум» Сніжки

44

ФК «Кролевець» Кролевець ФК «Тростянець-2» Тростянець

XIІ тур: 14.09.2019

45

ФК «Шостка» Шостка ФК «Кролевець» Кролевець

46

ФК «Тростянець-2» Тростянець ФК «Ромни» Ромни

47

ФК «Гранум» Сніжки ФК ТОВ «Велетень» Глухів

48

ФК «Дружба» Дружба ФК «Тростянець» Тростянець

XІІІ тур: 21.09.2019

49

ФК «Дружба» Дружба ФК «Шостка» Шостка

50

ФК «LS Group» Сумський район ФК «Гранум» Сніжки

51

ФК ТОВ «Велетень» Глухів ФК «Тростянець-2» Тростянець

52

ФК «Ромни» Ромни ФК «Кролевець» Кролевець

XIV тур: 28.09.2019

53

ФК «Шостка» Шостка ФК «Ромни» Ромни

54

ФК «Кролевець» Кролевець ФК ТОВ «Велетень» Глухів

55

ФК «Тростянець-2» Тростянець ФК «LS Group» Сумський район

56

ФК «Гранум» Сніжки ФК «Тростянець» Тростянець

XV тур: 05.10.2019

57

ФК «Дружба» Дружба ФК «Гранум» Сніжки

58

ФК «Тростянець» Тростянець ФК «Тростянець-2» Тростянець

59

ФК «LS Group» Сумський район ФК «Кролевець» Кролевець

60

ФК ТОВ «Велетень» Глухів ФК «Ромни» Ромни

XVI тур: 12.10.2019

61

ФК «Шостка» Шостка ФК ТОВ «Велетень» Глухів

62

ФК «Ромни» Ромни ФК «LS Group» Сумський район

63

ФК «Кролевець» Кролевець ФК «Тростянець» Тростянець

64

ФК «Тростянець-2» Тростянець ФК «Дружба» Дружба

XVII тур: 19.10.2019

65

ФК «Гранум» Сніжки ФК «Шостка» Шостка

66

ФК «Дружба» Дружба ФК «Кролевець» Кролевець

67

ФК «Тростянець» Тростянець ФК «Ромни» Ромни

68

ФК «LS Group» Сумський район ФК ТОВ «Велетень» Глухів

XVIII тур: 26.10.2019

69

ФК «Шостка» Шостка ФК «LS Group» Сумський район

70

ФК ТОВ «Велетень» Глухів ФК «Тростянець» Тростянець

71

ФК «Ромни» Ромни ФК «Дружба» Дружба

72

ФК «Тростянець-2» Тростянець ФК «Гранум» Сніжки

 

Комітет з організації та проведення змагань ФФСО