Футбол для всіх, футбол об'єднує, сумщина процвітає
+38 0542 650-442
home
Асоціація Футболу Сумської Області
Офіційний сайт - ffs.sumy.ua

Чемпіонат області.

Календар.

footbol_oblast

Федерація футболу Сумщини представля календар першого кола Чемпіонату області сезону 2016-ть.

КАЛЕНДАР  ІГОР

1-го кола Чемпіонату Сумщини з футболу 2016 року

Учасники змагань (згідно жеребкування):

  1. «Агробізнес-TSK» (Ромни)
  2. «Вікторія» (Жовтневе)
  3. ФК « ТОВ Велетень» (Глухів)
  4. «Нафтовик-2» (Охтирка)
  5. «Шахтар» (Конотоп)
  6. «Барса» (Суми)
  7. «Локомотив» (Кролевець)
  8. «Спартак-Сумбуд»(Суми)
  9. «СумДУ-2» (Суми)
  10. «Колос» (Конотопський р-н)

 

1 тур – 21 травня (субота)

  1. «Агробізнес-TSK» — «Колос»
  2. «Вікторія» — «СумДУ-2»
  3. «ТОВ Велетень» — «Спартак-Сумбуд»
  4. «Нафтовик-2» — «Локомотив»
  5. «Шахтар» — «Барса»

 

2 тур – 28 травня (субота)

  1. «Агробізнес-TSK» — «Вікторія»
  2. «СумДУ-2» — «ТОВ Велетень»
  3. «Спартак-Сумбуд» — «Нафтовик-2»
  4. «Локомотив» — «Шахтар»
  5. «Колос» — «Барса»

 

3 тур – 4 червня (субота)

  1. «ТОВ Велетень» — «Агробізнес-TSK»
  2. «Вікторія» — «Колос»
  3. «Нафтовик-2» — «СумДУ-2»
  4. «Шахтар» — «Спартак-Сумбуд»
  5. «Барса» — «Локомотив» 

 

4 тур – 11 червня (субота)

  1. «Агробізнес-TSK» — «Нафтовик-2»
  2. «Вікторія» — «ТОВ Велетень»
  3. «СумДУ-2» — «Шахтар»
  4. «Спартак-Сумбуд» — «Барса»
  5. «Колос» — «Локомотив» 

 

5 тур – 18 червня (субота)

  1. «Шахтар» —  «Агробізнес-TSK»
  2. «Нафтовик-2» — «Вікторія»
  3. «ТОВ Велетень» — «Колос»
  4. «Барса» — «СумДУ-2»
  5. «Локомотив» — «Спартак-Сумбуд»

  

6 тур – 25 червня (субота)

  1. «Агробізнес-TSK» — «Барса»
  2. «Вікторія» — «Шахтар»
  3. «ТОВ Велетень» — «Нафтовик-2»
  4. «СумДУ-2» — «Локомотив»
  5. «Колос» — «Спартак-Сумбуд»

 

7 тур – 2 липня (субота)

  1. «Локомотив» —  «Агробізнес-TSK» 
  2. «Барса» — «Вікторія»
  3. «Шахтар» —  «ТОВ Велетень»
  4. «Нафтовик-2» — «Колос»
  5. «Спартак-Сумбуд» — «СумДУ-2»

 

8 тур – 9 липня (субота)

  1. «Агробізнес-TSK»  — «Спартак-Сумбуд»
  2. «Вікторія» — «Локомотив»
  3. «ТОВ Велетень» — «Барса»
  4. «Нафтовик-2» — «Шахтар»
  5. «Колос» — «СумДУ-2»

 

9 тур – 16 липня (субота)

  1. «СумДУ-2» — «Агробізнес-TSK»
  2. «Спартак-Сумбуд» — «Вікторія»
  3. «Локомотив» — «ТОВ Велетень»
  4. «Барса» — «Нафтовик-2»
  5. «Шахтар» — «Колос»

 Комітет з організації та проведення змагань ФФС

ЗАВАНТАЖИТИ КАЛЕНДАР