Футбол для всіх, футбол об'єднує, сумщина процвітає
+38 0542 650-442
home
Федерація Футболу Сумської Області
Офіційний сайт - ffs.sumy.ua

Чемпіонат Сумського району: календар

Календар групи «А» другого кола 2019 р.

Карта — схема учасників Чемпіонату Сумського району з футболу в групі «А»

 

КАЛЕНДАР ІГОР

Чемпіонату Сумського району з футболу

серед аматорських та юнацьких команд

ГРУПА «А» (2-е коло сезону 2019 р.)

 

XII тур: 28.07.2019

67 СК «Агро» (с. Стецьківка) «Колос» (с. Підліснівка)
68 «Метеор» (с. Кіндратівка) «Славутич» (с. Руднівка)
69 «Сокіл» (с. Піщане) СК «В. Вільми» (с. В. Вільми)
70 «Деметра» (с. Н. Сироватка) «Україна-Аграрна» (с. Токарі)
71 ФК «Степанівка» (смт Степанівка) «Хлібодар» (Степанівка)
72 «Кристал» (смт Низи) ФК «В. Сироватка» (с. В. Сироватка)

XIII тур: 04.08.2019

73 «Колос» (с. Підліснівка) «Метеор» (с. Кіндратівка)
74 «Сокіл» (с. Піщане) СК «Агро» (с. Стецьківка)
75 «Славутич» (с. Руднівка) «Деметра» (с. Н. Сироватка)
76 СК «В. Вільми» (с. В. Вільми) ФК «Степанівка» (смт Степанівка)
77 «Кристал» (смт Низи) «Україна-Аграрна» (с. Токарі)

78

«Хлібодар» (Степанівка)

ФК «В. Сироватка» (с. В. Сироватка)

XIV тур: 11.08.2019

79 «Сокіл» (с. Піщане) «Колос» (с. Підліснівка)
80 «Деметра» (с. Н. Сироватка) «Метеор» (с. Кіндратівка)
81 ФК «Степанівка» (смт Степанівка) СК «Агро» (с. Стецьківка)
82 «Кристал» (смт Низи) «Славутич» (с. Руднівка)
83 ФК «В. Сироватка» (с. В. Сироватка) СК «В. Вільми» (с. В. Вільми)
84 «Україна-Аграрна» (с. Токарі) «Хлібодар» (Степанівка)

XV тур: 18.08.2019

85 «Колос» (с. Підліснівка) «Деметра» (с. Н. Сироватка)
86 «Сокіл» (с. Піщане) ФК «Степанівка» (смт Степанівка)
87 «Метеор» (с. Кіндратівка) «Кристал» (смт Низи)
88 СК «Агро» (с. Стецьківка) ФК «В. Сироватка» (с. В. Сироватка)
89 «Хлібодар» (Степанівка) «Славутич» (с. Руднівка)
90 СК «В. Вільми» (с. В. Вільми) «Україна-Аграрна» (с. Токарі)

XVI тур: 25.08.2019

91 «Колос» (с. Підліснівка) ФК «Степанівка» (смт Степанівка)
92 «Кристал» (смт Низи) «Деметра» (с. Н. Сироватка)
93 ФК «В. Сироватка» (с. В. Сироватка) «Сокіл» (с. Піщане)
94 «Хлібодар» (Степанівка) «Метеор» (с. Кіндратівка)
95 «Україна-Аграрна» (с. Токарі) СК «Агро» (с. Стецьківка)
96 «Славутич» (с. Руднівка) СК «В. Вільми» (с. В. Вільми)

XVII тур: 01.09.2019

97 «Колос» (с. Підліснівка) «Кристал» (смт Низи)
98 ФК «Степанівка» (смт Степанівка) ФК «В. Сироватка» (с. В. Сироватка)
99 «Деметра» (с. Н. Сироватка) «Хлібодар» (Степанівка)
100 «Сокіл» (с. Піщане) «Україна-Аграрна» (с. Токарі)
101 «Метеор» (с. Кіндратівка) СК «В. Вільми» (с. В. Вільми)
102 «Славутич» (с. Руднівка) СК «Агро» (с. Стецьківка)

XVIII тур: 08.09.2019

103 ФК «В. Сироватка» (с. В. Сироватка) «Колос» (с. Підліснівка)
104 «Хлібодар» (Степанівка) «Кристал» (смт Низи)
105 «Україна-Аграрна» (с. Токарі) ФК «Степанівка» (смт Степанівка)
106 СК «В. Вільми» (с. В. Вільми) «Деметра» (с. Н. Сироватка)
107 «Сокіл» (с. Піщане) «Славутич» (с. Руднівка)
108 СК «Агро» (с. Стецьківка) «Метеор» (с. Кіндратівка)

XIX тур: 15.09.2019

109 «Колос» (с. Підліснівка) «Хлібодар» (Степанівка)
110 ФК «В. Сироватка» (с. В. Сироватка) «Україна-Аграрна» (с. Токарі)
111 «Кристал» (смт Низи) СК «В. Вільми» (с. В. Вільми)
112 ФК «Степанівка» (смт Степанівка) «Славутич» (с. Руднівка)
113 «Деметра» (с. Н. Сироватка) СК «Агро» (с. Стецьківка)
114 «Метеор» (с. Кіндратівка) «Сокіл» (с. Піщане)

XX тур: 22.09.2019

115 «Україна-Аграрна» (с. Токарі) «Колос» (с. Підліснівка)
116 СК «В. Вільми» (с. В. Вільми) «Хлібодар» (Степанівка)
117 ФК «В. Сироватка» (с. В. Сироватка) «Славутич» (с. Руднівка)
118 СК «Агро» (с. Стецьківка) «Кристал» (смт Низи)
119 ФК «Степанівка» (смт Степанівка) «Метеор» (с. Кіндратівка)
120 «Сокіл» (с. Піщане) «Деметра» (с. Н. Сироватка)

XXI тур: 29.09.2019

121 «Колос» (с. Підліснівка) СК «В. Вільми» (с. В. Вільми)
122 «Славутич» (с. Руднівка) «Україна-Аграрна» (с. Токарі)
123 «Хлібодар» (Степанівка) СК «Агро» (с. Стецьківка)
124 «Метеор» (с. Кіндратівка) ФК «В. Сироватка» (с. В. Сироватка)
125 «Кристал» (смт Низи) «Сокіл» (с. Піщане)
126 «Деметра» (с. Н. Сироватка) ФК «Степанівка» (смт Степанівка)

XXII тур: 06.10.2019

127 «Славутич» (с. Руднівка) «Колос» (с. Підліснівка)
128 СК «Агро» (с. Стецьківка) СК «В. Вільми» (с. В. Вільми)
129 «Україна-Аграрна» (с. Токарі) «Метеор» (с. Кіндратівка)
130 «Сокіл» (с. Піщане) «Хлібодар» (Степанівка)
131 ФК «В. Сироватка» (с. В. Сироватка) «Деметра» (с. Н. Сироватка)
132 ФК «Степанівка» (смт Степанівка) «Кристал» (смт Низи)