Футбол для всіх, футбол об'єднує, сумщина процвітає
+38 0542 650-442
home
Асоціація Футболу Сумської Області
Офіційний сайт - ffs.sumy.ua

Чемпіонат України.

ПФЛ пропонує…

Професіональна футбольна ліга України надіслала клубам три варіанти завершення чемпіонатів у першій та других лігах і переходів команд між лігами. Перший передбачає, що треті кфоманди груп «А» та «Б» другої ліги гратимуть перехідний турнір з комнадами, які посіли два останні місця у першій лізі. Другий – команди, які посіли треті місця в другій лізі, залишаються у лізі на наступний сезон. І третій варіант шість команд другої ліги переходять у першу.

 

Як проголосував футбольний клуб «Альянс» за ці пропозиції «Суспільному:Суми» розповів головний тренер липоводолинського «Альянсу» Юрій Ярошенко.

 

«Підтримуємо третій варіант. Одне коло ми не дограли. І розриву особливого немає між першим, другим і третім місцем. З другою командою у нас кількість очок однакова. Тому ми розглядаємо цеaй варіант виходячи з того результату, до якого ми прагнули протягом усього сезону. Так, у нас була певна задача, щоб підвищити в класі. Хотілося б, щоб ці зусилля логічно завершилися», – сказав Ю.Ярошенко.

 

Команди-учасниці чемпіонату мають до 27 травня 2020 року (включно) проголосувати за оптимальний, на їх думку, варіант визначення команд, які матимуть право на підвищення в класі. Після цього узагальнені результати цього опитування буде надано Виконкому Української асоціації футболу для розгляду та прийняття відповідного рішення.