Асоціація Футболу Сумської Області
Офіційний сайт - ffs.sumy.ua

Дитячо-юнацький футбол.

«Шкіряний м’яч».

Футбольній центр «Барса» приймав обласний фінал турніру «Шкіряний м’яч» серед юнаків 2003 року народження.

Путівку у всеукраїнський фінал розіграли лише три команди – не приїхала до Сум команда з Краснопілля. На футбольному полі сумчани розписали «мирову» з конотопчанами (2:2) і поступились команді Кролевця (0:1). У вирішальному матчі турніру Кролевець завдяки єдиному голу переміг Конотоп. Таким чином золоті медалі, кубок і путівку у всеукраїнський фінал здобули кролевчани,  друге місце (за додатковими показниками) посіла команда Конотопа, а третє – Сум.

Традиційно для таких турнірів визначили і кращих у вправах із техніки футболу – жонглювання, точність та дальність. Кращими, відповідно, стали Микола Тарасенко та Павло Зимовець з Конотопа і сумчанин Ілля Киричок.