Асоціація Футболу Сумської Області
Офіційний сайт - ffs.sumy.ua

Дитячо-юнацький футбол.

Першість України U-19.

У Поляні стартувала фінальна частина Всеукраїнських змагань з футболу серед команд юніорів U-19 (Перша ліга).

До Закарпаття приїхали кращі колективи у цій віковій групі: ФК “Черкаський Дніпро”, ФК “Львів”, «УФК Олімпік» м. Харків та ФК “Барса” м. Суми.

В першому матчі фінального турніру сумчани зустрілись з харків’янами. Вже на 6тій хвилині підопічні Олександра Ігумнова та Валерія Попова допустилися помилки. Суперник скориставшись цим відкрив рахунок у цьому матчі. “Барса” відігралася на 41шій хвилині. Автором забитого м’яча став Микола Бужин. Після перерви сумчани мали шанси неодноразово вирватись вперед. Але на 70тій хвилині пропустили вдруге. В котрий раз врятував свою команду від поразки Ярослав Сидоренко – наприкінці матчу (на 85тій хвилині) він зрівняв рахунок – 2:2.

У другому поєдинку зійшлися ФК “Львів” та ФК “Черкаський Дніпро”. Матч також завершився нічиєю – 1:1.