home
Асоціація Футболу Сумської Області
Офіційний сайт - ffs.sumy.ua

Дитячо-юнацький футбол.

Відкритий обласний турнір серед юнаків 2002-03 р.н. присвячений Дню Незалежності України.

Футбольний турнір присвячений Дню незалежності України відбувся на полі футбольного центру «Барса». Участь у змаганнях взяли команди Сум, Сумського району, Глухову, Конотопу, Чернігова та Сєвєродонецька.

Після завершення групового етапу команди зустрілись у стикових матчах. Гру за сьоме-восьме місце не проводили, а в поєдинку за п’яте-шосте зустрілись команди КДЮСШ «Суми» та команда Сєвєродонецька. Перемогу з рахунком 4:2 святкували сумчани.

В бронзовому поєдинку «Барса»-2002 протистояла команді Сумського району. В першому таймі сумчани двічі забили районній команді після чого пропустили після удару з «точки». На початку другого тайму команда Сумського району відновила інтригу в матчі. Але на це вихованці «Барси» відповіли трьома влучними ударами і в підсумку перемогли суперника з рахунком 5:2.

В головному матчі турніру зустрілись команди Глухова та Чернігова. Долю цього матчу вирішив лише один влучний удар, який приніс перемогу і головний трофей турніру команді з Чернігова.

Після завершення турніру були відзначені як переможець і призери турніру, так і всі команди-учасниці та кращі гравці турніру.