Футбол для всіх, футбол об'єднує, сумщина процвітає
+38 0542 650-442
home
Асоціація Футболу Сумської Області
Офіційний сайт - ffs.sumy.ua

Дитячо-юнацький футбол.

Дитячий турнір “До дня святого Миколая» .

 

Свято  для дітей Липоводолинщини було організоване в залі спортивного комплексу села Байрак. Футбольний клуб «Альянс», спільно з федерацією футболу Сумської області провели турнір з міні-футболу, який мав офіційну назву – «До дня святого  Миколая». За головний трофей, масивний оригінальний кубок, боротьбу вели  команди хлопчиків 2010-2011 років народження. Колективи були з різних населених пунктів нашого району: «Чемпіон» завітав з Синівки, «Ніка» приїхала з Семенівки, «Берест» прибув з Берестівки, а «Малюк-Альянс» представляв футбольний клуб «Альянс».

Дійство розпочалося з півфінальних зустрічів. Згідно проведеного жереба, першими на майданчик вийшли «Чемпіон» та «Берест». Підготовка хлопчиків з Синівки виявилася значно вищою, чим в команди Берестівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів. Результат підтвердив співвідношення сил – 8:1.

Другий матч також був з розряду видовищного поєдинку. «Малюк-Альянс» атакував великими силами ворота «Ніки», сміливо вступав в єдиноборства, використовував слушні нагоди для взяття воріт суперника. Вісім «сухих» забитих голів хлопчаків з ФК «Альянсу»  давав привід дочекатися фіналу, який обіцяв також бути багатим на забиті м’ячі.

В перерві між подіями, які відбулися пізніше, в гості до малят завітав настоятель Свято-Троїцької церкви Українського патріархату в селищі Липова Долина отець Богдан. Усіх присутніх він привітав з святом Миколая і кожному з юних футболістів вручив солодкі подарунки. А вже потім відбулася гра за третє місце. Претенденти на «бронзу» мало чим поступалися один одному. «Берест» атакував, а «Ніка» не відсиджувалася в обороні. І коли арбітр матчу дав фінальний свисток, стало зрозумілим, що суперникам потрібно виконати серію шестиметрових штрафних ударів, щоб визначити переможця. Адже рахунок був нічийним – 1:1. «Футбольну лотерею» краще виконали хлопятка з «Береста». Вони на один м’яч зуміли забити більше, від команди з Семенівки і довели загальний результат до 4:3.

У фіналі перевага «Малюк-Альянса» була більш чим переконливою. Майже усі атаки закінчувалися логічним завершенням на ворота «Чемпіона». Мобільність футболістів в зелених футболках втілилися в одинадцять забитих м’ячів, на які синівчани відповіли двома влучними ударами. Отже – 11:2 на користь юних футболістів «Малюка».

Перед врученням нагород турніру, голова федерації футболу Сумської області Андрій Прохорович дякував усім командам за той футбол, який в їхньому арсеналі на сьогодні, та підкреслив, що попереду нові спортивні вершини, які скоряться колективам дружнім, настирливим, які мають мету. Під оплески присутніх Грамоти були вручені капітанам команд «Ніки», «Береста» та «Чемпіону», а «Малюк-Альянс» був нагороджений ще й кубком.

В номінаціях ігрових амплуа кращим воротарем визнано Діму Швеця з Семенівки, який в двох матчах зумів відбити три (!)  шестиметрових штрафних удари. Решта «лауреатів» з команди переможців турніру: захисник – Олександр Линник, нападаючий – Арсеній Карпець, бомбардир – Михайло Лотюк, який забив сім м’ячів у ворота суперників. По традиції організаторів дійства, спеціальними футбольними відзнаками нагороджено кращих гравців кожної команди. В «Ніки» – Данила Бандрабуру, в «Береста» – Максима Максимчука, в «Чемпіона» – Муратбека Сапету, який, до речі, забив шість м’ячів в турнірі, в «Малюка-Альянса» – Станіслава Яременка.

А потім з рук віце-президента федерації футболу Сумської області Альберта Малгамова та президента ФК «Альянс» Сергія Демченка кожній команді було вручено футбольні м’ячі по кількості гравців колективів. Тож цього дня сорок юних спортсменів Липоводолинщини отримали найпотрібніший інвентар для виховання майбутніх Ярмоленків, П’ятових, Гусєвих, Хачерідів.

Щире дитяче  «Дя – ку – є – мо»  було адресоване в рівномірній мірі як представникам найвищого органу обласного футболу, так і керівництву футбольного клубу «Альянс» !

Прес-служба футбольного клубу «Альянс».

Фото – Станіслава  Савчука.