Асоціація Футболу Сумської Області
Офіційний сайт - ffs.sumy.ua

Дитячо-юнацький футбол.

«Золотий» дубль ФЦ «Барса».

У Сумах зіграли фінальні поєдинки чемпіонату дитячо-юнацької футбольної ліги Сумської області. Юні спортсмени змагались у двох вікових групах – U13 та U15. Перед початком фінальних матчів зрозуміло було лише те, що переможцем буде “Барса”. Адже в обох вікових групах у головний матч сезону вийшли команди сумського футбольного центру “Барса” та обласного ліцею-інтернату який носить це ж ім’я.

Серед молодших юнаків після того як суперники обмінялись голами (влучні удари на рахунку Олега Семененка (КЗЛІ «Барса») та Максима Бойка (ФЦ «Барса») довелось бити пенальті. У підсумку затяжної серії перемогу з рахунком 10:9 святкували вихованці футбольного центру.

Після цього на поле вийшли п’ятнадцятирічні футболісти. У фінальному матчі сезону рахунок відкрили вихованці ліцею-інтернату – уже на четвертій хвилині гол забив Ігор Дувняк. З мінімальною перевагою “ліцеїстів” команди пішли на перерву. Після відпочинку м’яч двічі побував у воротах. І двічі відзначались вихованці футбольного центру – спочатку Антон Власенко зрівняв рахунок, потім Артем Шпирьонок забив переможний гол.

Бронзові медалі у молодшій віковій групі отримали команди Конотопу та Кролевця, у старшій – Ромен та Глухова.