Асоціація Футболу Сумської Області
Офіційний сайт - ffs.sumy.ua

Дитячо-юнацький футбол.

Турнір у Панасівці.

З ініціативи керівництва футбольного клубу «Альянс» на спортивному майданчику території автопарку села Панасівка Липоводолинського району відбувся перший дитячий турнір з міні-футболу «Майбутнє «Альянсу». В заході участь брали три команди –  хлопчики населених пунктів, які тренуються у складі команди «Малюк-Альянс». А це – «Байрак-Альянс», «Панасівка-Альянс» та «Липова Долина-Альянс».

Відкриваючи дійство, сільський голова села Панасівка Михайло Омельченко побажав юним футболістам красивої, змістовної, видовищної гри. Численні вболівальники побачили саме такі матчі, які в напрузі тримали до останньої хвилини турніру.

В першому протистоянні представники з Байрака з рахунком 2:1 здолали господарів майданчика. Другий матч між командами з районного центру та Панасівки знову виявив переможця лише з різницею в один м’яч: юнаки з Липової Долини святкували перемогу також з рахунком 2:1 . Тож переможець змагань визначався в третьому матчі. Для колективу «Липова Долина-Альянс» початок дійства склався вкрай невдало. Вони пропустили м’яч у свої ворота на першій хвилині, а потім ще один – в середині першого тайму. Та саме ця подія вимусила райцентрівських спортсменів мобілізуватися на комбінаційний футбол. Така тактика дала бажаний результат: «Липова Долина-Альянс» зумів перехопити ініціативу і врешті-решт забили три м’ячі у ворота суперників. Отже – 3:2 на їхню користь.

Команди нагороджені оригінальними дипломами, за відповідно зайняті місця, а переможець отримав ще й красень-кубок. Крім цього, кращі гравці кожної команди відзначені футбольними пам’ятними статуетками. Це Олександр Линник з Панасівки, Сергій Самілик з Байрака та Михайло Лотюк з Липової Долини. Спеціальним призом нагороджено і капітана команди-переможця Арсенія Карпця, як найтехнічнішого гравця турніру. Приз глядачських симпатій дістався Софії Лотюк з Липової Долини.  На заході не обійшлося без приємного сюрпризу. Підприємці, які проживають на території Панасівської сільської ради вручили кожному гравцеві турніру солодкі напої, печиво та морозиво. Дружнє від хлопчаків «Спа – си – бі !»  стало гарантом того, що рівно через рік команди знову в такому ж складі розіграють головний спортивний трофей змагань .