Асоціація Футболу Сумської Області
Офіційний сайт - ffs.sumy.ua

Дитячо-юнацький футбол.

Малюк-Альянс» повертає… футбол .

Ще два товариських матчі зіграла команда «Малюк-Альянс», футбольного клубу «Альянс». Спочатку на майданчику для гри в міні-футбол автогаража села Панасівка, розділившись за географічним принципом, юнь утворила два колективи: «Липова Долина-Альянс» та «Панасівка-Альянс».  Цікавий поєдинок довгий час був рівним за результатом та в другому таймі хлопчаки з районного центру показали більш мобільніші дії і перемогли з рахунком 2:8.

А нещодавно «Малюк-Альянс» гостював в селі Підставки. До речі, як стверджували місцеві вболівалниьки, футбол в цьому населеному пункті останній раз бачили…24 роки назад. Тож численна публіка палко підтримувала своїх та інколи щирими оплесками нагороджувала і приїжджих аматорів шкіряного м’яча. Трішки старші за віком від «Малюків» першими відкрили рахунок, та вже через чотири хвилини м’яч влетів і у ворота господарів майданчика. Гра проходила в обопільних атаках та все ж перевага в контролі м’яча була за гостями. «Малюк-Альянс» здобув важку перемогу з рахунком 2:4.

Учасників спортивного дійства один з місцевих підприємців нагородив солодощами та газованими напоями. А потім вболівальники, розділившись на команди ветеранів та більш молодше за віком покоління, зіграли товариську зустріч. Тож сміливо можна стверджувати, що «Малюк-Альянс» підставчанам повернув футбол. Хотілося б, щоб ця подія стала початком «реанімації» чудової гри, а не одноразовою акцією!

Прес-служба футбольного клубу «Альянс» .