Асоціація Футболу Сумської Області
Офіційний сайт - ffs.sumy.ua

Дитячо-юнацький футбол.

“Kovel Cup Time”.

У місті Ковель відбувся один із наймасовіших турнірів в Україні – 4-й зимовий міжнародний дитячий фестиваль футболу – “Kovel Cup Time” серед юнаків 2009 р.н. Про це повідомляє сайт ФЦ “Барса”.

В турнірі брали участь 20 команд з 8-ми областей України та Білорусі. Команди «Барса-2» та «Барса-3» на цьому фестивалі представляли підопічні Олександра Ігумнова та Валерія Попова.

За підсумками змагань команди розташувалися в турнірній таблиці наступним чином:
7.ДЮСШ-11 «Чорноморець-2» (Одеса)
8.«Скіфи» Павлоград (Дніпропетровська обл)
20.«Барса-3» (Суми)

На закритті фестивалю кожен гравець та тренер отримали медаль за участь, фотографії власної команди та солодкий подарунок.

Також організатори змагань провели шість футбольних конкурсів. Чемпіоном в жонглюванні м’ячем став футболіст команди “Волинь” (Луцьк) Тімур Шейко. Переможцем в ударах на точнісь став Ярослав Кравченко (“Великий Дальнік” Одеська обл.). В ударах на дальність переміг Дмитро Драганчук (Волинь). «Битву воротарів» виграв Дмитро Теслєв (“Барса” Суми). «Битву капітанів» виграв Денис Бобрусь (Нововолинськ). «Битву тренерів» виграв Ярмощук Олександр (Волинь).