Асоціація Футболу Сумської Області
Офіційний сайт - ffs.sumy.ua

Дитячо-юнацький футбол.

Вдалі матчі «Малюк-Альянса».

В період з 17 по 19 травня в місті Кременчузі відбувся другий Всеукраїнський турнір з міні-футболу «Кубок УкрТатНафти». В змаганнях юнаків 2009-2010 років народження з участю семи колективів, формату ігор  6+1, розміром футбольних воріт 5х2 метри, участь приймала і команда «Малюк-Альянс» (футбольного клубу «Альянс).

Перемога над чемпіоном Кременчуга, «Ягуаром», з рахунком 2:1 та їхніми земляками – «Нафтохіміком – 2010» – 4:2 і звитяга над «Ворсклою» з Полтави 5:0 та «Гірником-Спортом» з Горішніх Плавнів 8:2 давали великі шанси липоводолинцям до загальної перемоги. Але нічия 4:4 з КДЮСШ міста Світловодськ, як і поразка від «Нафтохіміка-2009» з рахунком 3:5, який став переможцем змагань, дозволила юним представникам ФК «Альянс» посісти другий щабель цікавої фієсти дитячих команд.

«Малюк-Альянс» нагороджений кубком та «срібними» медалями. Михайло Лотюк визнаний кращим захисником турніру.

В перерві між іграми турніру «Малюки» відвідали багато цікавих місць міста на річці Дніпро та розважалися на атракціонах «Придніпровського» парку.

Прес-служба футбольного клубу “Альянс” .