Футбол для всіх, футбол об'єднує, сумщина процвітає
+38 0542 650-442
home
Федерація Футболу Сумської Області
Офіційний сайт - ffs.sumy.ua

Дитячо-юнацький футбол

Склади груп й календар Чемпіонату ДЮФЛ Сумської області серед юнаків 2004-05  р. н.

 

 

          28.08.19 р. (середа), відбулось зібрання представників ДЮСЗ, з приводу Чемпіонату області ДЮФЛ. Обговорювались питання заявок та додаткових змагань під егідою ФФСО. Було прийнято, що кожна команда повинна до 11 вересня надати данні гравців свого клубу в електронному вигляді, на ел. адресу: denyslupach@gmail.com. За для спрощення подання заявок, представники мають надіслати: фотографію гравця, свідоцтво про народження, інд. код, id-паспорт (при досягненні 14-річного віку). Буде сформована заявка та паспорт футболіста, яка буде видана представникам клубів. А також вислати копію документів на ФФСО.

          З питанням звертатись за телефоном: +380661318103 – Лупач Денис.

 

Календар ігор

І коло Чемпіонату дитячо-юнацької футбольної  ліги  Сумської області 20192020 років

 серед юнаків 2004-05  років народження

Учасники змагань

Група А

1. «Альянс» (Л. Долина)

2. ДЮСШ «Глухів»

3. ДЮСШ «Шостка»

4. ДЮСШ «С.-Буда»

5. ДЮСШ ім. Маміашвілі (Конотоп)

6. ДЮСШ ім. Маміашвілі-2 (Конотоп)

7. ДЮСШ «Кролевець»

Група Б

1. ФЦ «Барса» (Суми)

2. ФЦ «Барса»-2 (Суми)

3. ОЛІСП «Барса» (Суми)

4. ОЛІСП «Барса»-2 (Суми)

5. КДЮСШ «Суми»

6. ДЮСШ «Охтирка»

7. КЗДЮСШ СРР

 

Група А

1-й тур – 18.09.19 р.

1 ДЮСШ ім. Маміашвілі (Конотоп) «Альянс» (Л. Долина)
2 ДЮСШ Глухів ДЮСШ ім. Маміашвілі-2 (Конотоп)
3 ДЮСШ «Шостка» ДЮСШ «Кролевець»

Вихідний – ДЮСШ «С.-Буда»

2-й тур – 25.09.19 р.

4 ДЮСШ ім. Маміашвілі-2 (Конотоп) ДЮСШ ім. Маміашвілі (Конотоп)
5 ДЮСШ «С.-Буда» ДЮСШ «Шостка»
6 ДЮСШ «Кролевець» ДЮСШ «Глухів»

Вихідний – «Альянс» (Л. Долина)

3-й тур – 02.10.19 р.

7 «Альянс» (Л. Долина) ДЮСШ «С.-Буда»
8 ДЮСШ «Кролевець» ДЮСШ ім. Маміашвілі (Конотоп)
9 ДЮСШ «Глухів» ДЮСШ «Шостка»

Вихідний – ДЮСШ ім. Маміашвілі-2 (Конотоп)

 4-й тур – 09.10.19 р.

10 ДЮСШ «С.-Буда» ДЮСШ ім. Маміашвілі-2 (Конотоп)
11 ДЮСШ «Кролевець» «Альянс» (Л. Долина)
12 ДЮСШ ім. Маміашвілі (Конотоп) ДЮСШ «Глухів»

Вихідний – ДЮСШ «Шостка»

5-й тур – 16.10.19 р.

13 ДЮСШ «Кролевець» ДЮСШ «С.-Буда»
14 ДЮСШ «Шостка» ДЮСШ ім. Маміашвілі-2 (Конотоп)
15 «Альянс» (Л. Долина) ДЮСШ «Глухів»

Вихідний – ДЮСШ ім. Маміашвілі (Контоп)

6-й тур – 23.10.19 р.

16 ДЮСШ «Глухів» ДЮСШ «С.-Буда»
17 ДЮСШ «Шостка» ДЮСШ ім. Маміашвілі (Конотоп)
18 ДЮСШ ім. Маміашвілі-2 (Конотоп) «Альянс» (Л. Долина)

Вихідний – ДЮСШ «Кролевець»

7-й тур – 30.10.19 р.

19 ДЮСШ «С.-Буда» ДЮСШ ім. Маміашвілі (Конотоп)
20 «Альянс» (Л. Долина) ДЮСШ «Шостка»
21 ДЮСШ ім. Маміашвілі-2 (Контоп) ДЮСШ «Кролевець»

Вихідний – ДЮСШ «Глухів»

 

Група Б

1-й тур – 18.09.19 р.

1 КДЮСШ «Суми» КЗДЮСШ СРР
2 ФЦ «Барса»-2 (Суми) ОЛІСП «Барса» (Суми)
3 ОЛІСП «Барса»-2 (Суми) ОЛІСП «Барса» (Суми)

Вихідний – ФЦ «Барса» (Суми)

2-й тур – 25.09.19 р.

4 КЗДЮСШ СРР ФЦ «Барса» (Суми)
5 КДЮСШ «Суми» ДЮСШ «Охтирка»
6 ФЦ «Барса»-2 (Суми) ОЛІСП «Барса»-2 (Суми)

Вихідний – ОЛІСП «Барса» (Суми)

3- й тур – 02.10.19 р.

7 ФЦ «Барса» (Суми) ОЛІСП «Барса» (Суми)
8 КЗДЮСШ СРР ДЮСШ «Охтирка»
9 КДЮСШ «Суми» ФЦ «Барса»-2 (Суми)

Вихідний – ОЛІСП «Барса»-2 (Суми)

4-й тур – 09.10.19 р.

10 ДЮСШ «Охтирка» ФЦ «Барса» (Суми)
11 ОЛІСП «Барса» (Суми) ОЛІСП «Барса»-2 (Суми)
12 КЗДЮСШ СРР ФЦ «Барса»-2 (Суми)

Вихідний – КДЮСШ «Суми»

5-й тур – 16.10.19 р.

13 ФЦ «Барса» (Суми) ОЛІСП «Барса»-2 (Суми)
14 ДЮСШ «Охтирка» ФЦ «Барса»-2 (Суми)
15 ОЛІСП «Барса» (Суми) КДЮСШ «Суми»

Вихідний – КЗДЮСШ СРР

6-й тур – 23.10.19 р.

16 ФЦ «Барса» (Суми) ФЦ «Барса»-2 (Суми)
17 ОЛІСП «Барса»-2 (Суми) КДЮСШ «Суми»
18 ОЛІСП «Барса» (Суми) КЗДЮСШ СРР

Вихідний – ДЮСШ «Охтирка»

7-й тур – 30.10.19 р.

19 ФЦ «Барса» (Суми) КДЮСШ «Суми»
20 КЗДЮСШ СРР ОЛІСП «Барса»-2 (Суми)
21 ДЮСШ «Охтирка» ОЛІСП «Барса» (Суми)

Вихідний – ФЦ «Барса»-2 (Суми)