Футбол для всіх, футбол об'єднує, сумщина процвітає
+38 0542 650-442
home
Федерація Футболу Сумської Області
Офіційний сайт - ffs.sumy.ua

Дитячо-юнацький футбол

Склади груп й календар Чемпіонату ДЮФЛ Сумської області серед юнаків 2006-07  р. н.

 

 

Календар ігор

І коло Чемпіонату дитячо-юнацької футбольної  ліги  Сумської області 20192020 років

 серед юнаків 2006-07  років народження

Учасники змагань

Група А

1. «Альянс» (Л. Долина)

2. ДЮСШ «Глухів»

3. ДЮСШ «Шостка»

4. ДЮСШ «Недригайлів»

5. ДЮСШ ім. Маміашвілі (Конотоп)

6. ДЮСШ ім. Маміашвілі-2 (Конотоп)

7. ДЮСШ «Кролевець»

8. ДЮСШ «Дружба»

9. ДЮСШ «Ромни»

 

 

Група Б

1. ФЦ «Барса» (Суми)

2. ФЦ «Барса»-2 (Суми)

3. ОЛІСП «Барса» (Суми)

4. ОЛІСП «Барса»-2 (Суми)

5. КДЮСШ «Суми»

6. ДЮСШ «Охтирка»

7. КЗДЮСШ СРР

8.ДЮСШ «Лебедин»

9. ДЮСШ «Краснопілля»

10. ДФК «Динамо» (Білопілля)

11. ФЦ «Барса»-3 (Суми)

 

Група А

1-й тур – 18.09.19 р.

1 ДЮСШ «Недригайлів» ДЮСШ «Ромни»
2 ДЮСШ ім. Маміашвілі (Конотоп) «Альянс» (Л. Долина)
3 ДЮСШ «Глухів» ДЮСШ «Дружба»
4 ДЮСШ «Шостка» ДЮСШ «Кролевець»

Вихідний – ДЮСШ ім. Маміашвілі-2 (Конотоп)

2-й тур 25.09.19 р.

5 ДЮСШ «Недригайлів» ДЮСШ «Кролевець»
6 ДЮСШ «Дружба» ДЮСШ «Шостка»
7 «Альянс» (Л. Долина) ДЮСШ «Глухів»
8 ДЮСШ ім. Маміашвілі-2 (Конотоп) ДЮСШ ім. Маміашвілі (Конотоп)

Вихідний – ДЮСШ «Ромни»

3-й тур – 02.10.19 р.

9 ДЮСШ «Недригайлів» ДЮСШ ім. Маміашвілі-2 (Конотоп)
10 ДЮСШ «Ромни» «Альянс» (Л. Долина)
11 ДЮСШ «Кролевець» ДЮСШ ім. Маміашвілі (Конотоп)
12 ДЮСШ «Глухів» ДЮСШ «Шостка»

Вихідний – ДЮСШ «Дружба»

4-й тур – 09.10.19 р.

13 ДЮСШ «Дружба» ДЮСШ «Недригайлів»
14 ДЮСШ «Кролевець» «Альянс» (Л. Долина)
15 ДЮСШ ім. Маміашвілі-2 (Конотоп) ДЮСШ «Шостка»
16 ДЮСШ «Ромни» ДЮСШ «Глухів»

Вихідний – ДЮСШ ім. Маміашвілі (Конотоп)

5-й тур – 16.10.19 р.

17 ДЮСШ «Недригайлів» ДЮСШ ім. Маміашвілі (Конотоп)
18 ДЮСШ «Шостка» ДЮСШ «Ромни»
19 ДЮСШ ім. Маміашвілі-2 (Конотоп) ДЮСШ «Кролевець»
20 «Альянс» (Л. Долина) ДЮСШ «Дружба»

Вихідний – ДЮСШ «Глухів»

6-й тур – 23.10.19 р.

21 ДЮСШ «Глухів» ДЮСШ «Недригайлів»
22 ДЮСШ «Шостка» ДЮСШ ім. Маміашвілі (Конотоп)
23 ДЮСШ «Ромни» ДЮСШ «Дружба»
24 ДЮСШ ім. Маміашвілі-2 (Конотоп) «Альянс» (Л. Долина)

Вихідний – ДЮСШ «Кролевець»

7-й тур – 30.10.19 р.

25 ДЮСШ ім. Маміашвілі (Конотоп) ДЮСШ «Ромни»
26 ДЮСШ «Глухів» ДЮСШ ім. Маміашвілі-2 (Конотоп)
27 ДЮСШ «Шостка» «Альянс» (Л. Долина)
28 ДЮСШ «Кролевець» ДЮСШ «Дружба»

Вихідний – ДЮСШ «Недригайлів»

 8-й тур – 06.11.19 р.

29 «Альянс» (Л. Долина) ДЮСШ «Недригайлів»
30 ДЮСШ ім. Маміашвілі-2 (Конотоп) ДЮСШ «Дружба»
31 ДЮСШ «Ромни» ДЮСШ «Кролевець»
32 ДЮСШ «Глухів» ДЮСШ ім. Маміашвілі (Конотоп)

Вихідний – ДЮСШ «Шостка»

9-й тур – 13.10.19 р.

33 ДЮСШ «Недригайлів» ДЮСШ «Шостка»
34 ДЮСШ «Кролевець» ДЮСШ «Глухів»
35 ДЮСШ «Дружба» ДЮСШ ім. Маміашвілі (Конотоп)
36 ДЮСШ ім. Маміашвілі-2 (Конотоп) ДЮСШ «Ромни»

Вихідний – «Альясн» (Л. Долина)

 

Група Б

1-й тур – 18.09.19 р.

1 ФЦ «Барса»-2 (Суми) ФЦ «Барса»-3 (Суми)
2 ДЮСШ «Лебедин» ДЮСШ «Охтирка»
3 ОЛІСП «Барса» (Суми) КЗДЮСШ СРР
4 ОЛІСП «Барса»-2 (Суми) ДЮСШ «Краснопілля»
5 КДЮСШ «Суми» ДФК «Динамо» (Білопілля)

Вихідний – ФЦ «Барса» (Суми)

2-й тур – 25.09.19 р.

6 ФЦ «Барса»-3 (Суми) ФЦ «Барса» (Суми)
7 КЗДЮСШ СРР ФЦ «Барса»-2 (Суми)
8 ДЮСШ «Лебедин» ДЮСШ «Краснопілля»
9 ОЛІСП «Барса» (Суми) КДЮСШ «Суми»
10 ДФК «Динамо» (Білопілля) ОЛІСП «Барса»-2 (Суми)

Вихідний – ДЮСШ «Охтирка»

3-й тур – 02.10.19 р.

11 ФЦ «Барса» (Суми) ДЮСШ «Охтирка»
12 КЗДЮСШ СРР ФЦ «Барса»-3 (Суми)
13 ФЦ «Барса»-2 КДЮСШ «Суми»
14 ДЮСШ «Лебедин» ДФК «Динамо» (Білопілля)
15 ОЛІСП «Барса» (Суми) ОЛІСП «Барса»-2 (Суми)

Вихідний – ДЮСШ «Краснопілля»

4-й тур – 09.10.19 р.

16 ФЦ «Барса» (Суми) КЗДЮСШ СРР
17 ДЮСШ «Охтирка» ДЮСШ «Краснопілля»
18 КДЮСШ «Суми» ФЦ «Барса»-3 (Суми)
19 ФЦ «Барса»-2 (Суми) ОЛІСП «Барса»-2 (Суми)
20 ДЮСШ «Лебедин» ОЛІСП «Барса» (Суми)

Вихідний – ДФК «Динамо» (Білопілля)

5-й тур – 16.10.19 р.

21 ФЦ «Барса» (Суми) ДЮСШ «Краснопілля»
22 КЗДЮСШ СРР КДЮСШ «Суми»
23 ДФК «Динамо» (Білопілля) ДЮСШ «Охтирка»
24 ФЦ «Барса»-3 (Суми) ОЛІСП «Барса»-2 (Суми)
25 ДЮСШ «Лебедин» ФЦ «Барса»-3 (Суми)

Вихідний – ОЛІСП «Барса» (Суми)

6-й тур – 23.10.19 р.

26 КДЮСШ «Суми» ФЦ «Барса» (Суми)
27 ДЮСШ «Краснопілля» ДЮСШ «Білопілля»
28 ОЛІСП «Барса»-2 КЗДЮСШ СРР
29 ДЮСШ «Охтирка» ОЛІСП «Барса» (Суми)
30 ФЦ «Барса»-2 (Суми) ДЮСШ «Лебедин»

Вихідний – ФЦ «Барса»-2 (Суми)

7-й тур – 30.10.19 р.

31 ДФК «Динамо» (Білопілля) ФЦ «Барса» (Суми)
32 ОЛІСП «Барса»-2 КДЮСШ «Суми»
33 ДЮСШ «Краснопілля» ОЛІСП «Барса» (Суми)
34 КЗДЮСШ СРР ДЮСШ «Лебедин»
35 ДЮСШ «Охтирка» ФЦ «Барса»-2 (Суми)

Вихідний – ФЦ «Барса»-3 (Суми)

8-й тур – 06.11.19 р.

36 ОЛІСП Барса»-2 (Суми) ФЦ «Барса» (Суми)
37 ОЛІСП «Барса» (Суми) ДФК «Динамо» (Білопілля)
38 КДЮСШ «Суми» ДЮСШ «Лебедин»
39 ДЮСШ «Краснопілля» ФЦ «Барса»-2 (Суми)
40 ФЦ «Барса»-3 (Суми) ДЮСШ «Охтирка»

Вихідний – КЗДЮСШ СРР

9-й тур – 13.11.19 р.

41 ФЦ «Барса» (Суми) ФЦ «Барса»-2 (Суми)
42 ОЛІСП «Барса» (Суми) ФЦ «Барса»-3 (Суми)
43 ДЮСШ «Охтирка» (Суми) ОЛІСП «Барса»- (Суми)
44 ДФК «Динамо» (Білопілля) КЗДЮСШ СРР
45 КДЮСШ «Суми» ДЮСШ «Краснопілля»

Вихідний – ДЮСШ «Лебедин»

10-й тур – 16.11.19 р.

46 ДЮСШ «Лебедин» ФЦ «Барса» (Суми)
47 ОІЛСП «Барса» (Суми) ФЦ «Барса»-2 (Суми)
48 ФЦ «Барса»-3 (Суми) ДФК «Динамо» (Білопілля)
49 ДЮСШ «Охтирка» КДЮСШ «Суми»
50 ДЮСШ «Краснопілля» КЗДЮСШ СРР

Вихідний – ОЛІСП «Барса»-2 (Суми)

 11-й тур – 20.11.19 р.

51 ФЦ «Барса» (Суми) ОЛІСП «Барса» (Суми)
52 ОЛІСП «Барса»-2 (Суми) ДЮСШ «Лебедин»
53 ДФК «Динамо» (Білопілля) ФЦ «Барса»-2 (Суми)
54 ДЮСШ «Краснопілля» ФЦ «Барса»-3 (Суми)
55 КЗДЮСШ СРР ДЮСШ «Охтирка»

Вихідний – КДЮСШ «Суми»