Асоціація Футболу Сумської Області
Офіційний сайт - ffs.sumy.ua

Дитячо-юнацький футбол.

“Золота осінь”.

На базі спортивного комплексу “Альянс-Арена” в с. Байрак, Липоводолинською районною федерацією футболу, було проведено турнір серед дитячих команд 2010-2011 років народження “Золота осінь”.

На змагання було запрошено чотири команди – ДФК “Альянс”, ДФК “Рятувальник” (Ромни), КДЮСШ “Гадяч” (Гадяч, Полтавська область) та ДЮСШ “Бахмач” (Бахмач, Чернігівська область).

Матчі відбувалися за коловою системою, де кожна команда мала зіграти одна з одною одну гру. Тож за підсумками турніру золоті медалі виборола ДФК “Рятувальник”, яка з трьох матчів програла лише одну гру ДФК “Альянс” з рахунком 0:2, «срібними» призерами стала команда ДЮСШ “Бахмач”, ну а закрили трійку призерів малюки ДФК “Альянс” які і вибороли бронзу турніру.

“Рятувальник” 2:0 ДЮСШ “Бахмач”

По закінченню турніру команди було нагороджено дипломами, кубками та медалями, а кращі гравці – статуетками.