Асоціація Футболу Сумської Області
Офіційний сайт - ffs.sumy.ua

Дитячо-юнацький футбол.

«Кубок МіраМар 2020».

У місті Ковель відбувся розіграш «Кубку МіраМар 2020» серед дітей 2009-10 років народження. Участь у змаганні взяли 6 команд, які було поділено на 2 групи. Три команди представляли футбольний центр “Барса” (тренери Олександр Ігумнов та Валерій Попов).

У групі “А” “Барса-2” програла свій перший поєдинок команді ДЮСШ-2 (Луцьк) з рахунком 1:3. Другий матч з командою ДЮСШ “Люблинець”, “Барса-2” виграли з рахунком 2:0 та посіли 2 місце у групі.

У групі “Б” “Барса-1” переграли ДЮФК “Тайм” (Ковель) з рахунком 3:0 та “Барсу-3” з рахунком 7:0, тим самим посівши першу сходинку. “Барса-3” програли обидва поєдинки та зайняли 3 місце у групі.

У матчі за 5 місце між командами “Барса-3” та ДЮСШ “Люблинець” («Любленець» грав поза конкурсом), у основний час переможця виявлено не було (поєдинок завершився з «сухим» рахунком 0:0). У післяматчевих пенальті “Барса-3” поступилися супернику 5:6.

У півфіналах “Барса-2” поступилася “Барсі-1” з рахунком 0:1 а ДЮСШ-2 (Луцьк) мінімально перемогли ДЮФК “Тайм”.

Матч за 3 місце, ДЮФК “Тайм” та “Барса-2” зіграли 0:0. В серії пенальті вправнішими були футболісти “Барса-2”.

У фіналі мінімальну (1:0) перемогу святкували вихованці “Барси”.

У підсумку перше місце посіла команда “Барса”. «Бронзу» здобули футболісти «Барси-2». «Барса-3» посіла п’яте місце.

Кращим захисником турніру визнаний Радіон Пономаренко («Барса-2»), півзахисником – Максим Над’ярний («Барса»), гравцем – Артем Спариш («Барса»). Кращим тренером турнірну названий Олександр Ігумнов («Барса»). Кращими гравцям у складі команд стали Єгор Сахно («Барса»), Нікіта Алєксєєв («Барса-2») та Максим Велікодний («Барса-3»).