Футбол у районах.

Відкритий чемпіонат Чернеччинської ОТГ.

Підійшов до закінчення відкритий чемпіонат Чернеччинської ОТГ з міні-футболу.

Ігри чемпіонату проходили протягом 3 місяців та склали 20 турів.

Відповідно до регламенту матчі відбувалися у двох лігах. Перемогу у другій лізі здобула команда “Нива” (Хухра), друге місце посіла “Софія” (Комиші), третє – “Темп” (Куземен).

А найцікавіше було у останній грі чемпіонату між командами “Таксі 777” (Охтирка), та “Мрія” (Великописарівщина). У цьому матчі вирішувалась доля першого місця. У разі перемоги будь якої із команд вони ставали переможцями чемпіонату, у разі нічиєї перше місце зайняла б команда “Старая Мельниця”.  Перший тайм закінчився з мінімальною перевагою “Мрії” 2:1. Наприкінці другого тайму “Таксі 777” зрівнює рахунок. Цей результат не влаштовує жодну із команд, які почали грати на зустрічних курсах. За 40 секунд до кінця гравець “Мрії” не реалізував десяти метрового удару, а за 11 секунд до кінця “Таксі 777” забиває переможний гол і стає переможцем відкритого чемпіонату Чернеччинської ОТГ з міні-футболу. Друге місце посіла у підсумку “Старая Мельниця”, третє – “Мрія”.

Після цього переможці та презери змагань отримали кубки, медалі та грамоти голови Чернеччинської ОТГ. Кращим бомбардиром став Микола Шевченко з «Мрії» – 28 голів.