home
Асоціація Футболу Сумської Області
Офіційний сайт - ffs.sumy.ua

Футбол у районах.

Закінчились ігри групового етапу відкритого літнього кубку голови Чернеччинської ОТГ (Охтирський район) з міні-футболу.

Вчора у групі «А» у першій грі зустрілись команди «Кремінь» та «Спартак». Молодь «Спартака» активно пішла у перед із перших хвилин і дуже швидко повела у рахунку у 3 м’ячи. Але але так само швидко і розгубили перевагу, і лише на останніх хвилинах більш везучими були «спартаківці» які і святкували перемогу 4:3. У другій грі «Збірна ОТГ» досить упевнено перемогли «Гвардійця» – 2:0 – і тим самим забезпечили собі перше місце у групі. Але найбільшою несподіванкою стала гра між все тим же «Гвардійцем» та 2Спартаком», де перші розраховуючи на легку прогулянку ще в пергому таймі отримал 3 голи. За молодь зіграла ще й погода, яка нівелювала всі зусилля більш технічних «Гаардійців». У другому таймі команди по двічі забили одна одній і як підсумок несподівана, але цілком заслужена перемога «Спартака», який опустив «Гвардійців» на 4 сходинку групи. У останній грі (яка нічого не вирішувала) команда «Таксі-777» перемогла «Кремінь» з рахунком 5:3.

Ігри 1/4 фіналу складуть наступні пари: «Спартак» – «Нива», «Гвардієць» -«Гусинка», «Таксі- 777» – «Бізнес Ліга» та «Збірна ОТГ» – «Кириківка».