home
Асоціація Футболу Сумської Області
Офіційний сайт - ffs.sumy.ua

Футбол у районах.

“Слобода” з Бурині в рамках благодійного матчу приймала команду “Сейм” Кузьки Попівської ОТГ.

Гра відбувалась при невеликій кількості місцевих вболівальників. Початок гри був жвавий, гравці були не в кращих фізичних кондиціях, але це не сильно відобразилось на видовищну гру в цьому матчі. Перший м’яч на правах господарів забила команда з Бурині на 15-ій хвилині. Декілька разів могли збільшити різницю, проте м’яч різним чином оминав ворота гостей, які в свою чергу використали всі свої нагоди в першому таймі, спочатку зрівнявши рахунок, а потім взагалі вийшли вперед, закінчив перший тайм з рахунком 1:2.

Після перерви місцева команда переважала по грі гостей і заслужено спочатку зрівняла рахунок, а потім вийшла вперед (пенальті який був призначений відбив голкіпер “Сейму”, проте на добиванні був спритніший гравець “Слободи”) В кінці матчу встановили остаточний рахунок 4:2 на користь “Слободи”.