Асоціація Футболу Сумської Області
Офіційний сайт - ffs.sumy.ua

Футбол у районах.

Благодійний матч.

Благодійний матч зіграли в суботу “Кристал” (с. Курилівка, Дубовязівська ОТГ) та “Сейм” (с. Кузьки, Попівська ОТГ).

На цей матч були запрошені вболівальники та наші захисники. Публіка побачила видовищний та цікавий матч в рамках благодійного матчу. Всі бажаючі могли долучитися до благодійного збору на нашу армію. Перед початком матчу виступали представники місцевих органів влади (Дубовязівська ОТГ).

Сам матч розпочався на гарних швидкостях і вже на 10й хвилині гості могли залишатися в більшості через помилку голкіпера, проте добре, що арбітр не став ламати гру на її початку. В першому таймі гості були на багато ближче до забитого м’яча, але останній зрадницьки не влітав в сітку. Проте другий тайм подарував багато голів. На початку другого тайму гості здобули нагоду забити с пенальті, але гравець схибив, пробивши мимо воріт. Проте не багато знадобилося часу, щоб скористатися помилкою голкіпера, які спробував обіграти гравця, що закінчилось на користь гостей (0:1). На 65й хвилині гості отримали ще одну нагоду забити с пенальті, якою і скористалися (0:2). Проте це був не останній пенальті в цьому матчі, на 72й хвилині грубо помилився гравець “Сейму”, чим скористався гравець “Кристалу”, скоротивши рахунок (1:2). Фінальну крапку на 80й хвилині поставив капітан домашньої команди, забивши прекрасним дальнім пострілом в “дев’ятку”. Остаток матчу команди провели без голів. Вболівальники були задоволені матчем, а зібрані кошти на потреби ЗБУ були в районі 16 тис. грн.