Асоціація Футболу Сумської Області
Офіційний сайт - ffs.sumy.ua

Футбол у районах.

«Краща спортивна громада Сумщини 2020 року».

У суботу на краснопільському стадіоні «Колос» ГО «Сумська територіальна організація Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Колос» проводила обласні змагання з міні-футболу серед збірних команд територіальних громад в залік обласного культурно-спортивного свята «Краща спортивна громада Сумщини 2020 року».

В результаті командної боротьби переможцем стала команда Краснопільської селищної ОТГ. «Срібним» призером команда Недригайлівської сільської ОТГ. «Бронзу» взяла команда Миколаївської селищної ОТГ, Сумського району.

4-те місце посіла команда Боромлянської сільської ОТГ, 5-6-те місце поділили між собою команди Нижньосироватської сільської ОТГ та Липоводолинської селищної ОТГ, 7-ме місце посіла команда Степанівської селищної ОТГ.