Асоціація Футболу Сумської Області
Офіційний сайт - ffs.sumy.ua

Футзал.

Чемпіонат України з футзалу серед спортсменів з вадами зору.

У місті Суми стартував чемпіонат України серед команд з вадами зору. Про це повідомляє «Суспільне:Суми».

“Чемпіонат України з футзал серед спортсменів з вадами зору. На даному турнірі у нас приймають участь шість команд. Це Сумська область перша команда, друга команда, Чернівецька область, Чернігівська область, Харківська область і Херсонська область. Змагання будуть проходити по коловій системі”, – говорить головний суддя змагань Ігор Кравченко.

Відкривали змагання чинні чемпіони та віцечемпіони. Команді Сумської області протистояла збірна Чернігівської. Перший тайм зустрічі виграли сумчани з рахунком 2:1. На голи Едуарда Ожога на третій хвилині гри і Артема Счасного на десятій, гості з Чернігова відповіли влучним ударом Кирила Лазаренка на четвертій хвилині матчу. Після відпочинку сумчани забили ще двічі – Счасний та Ожог оформили дублі (на 23 та 25 хвилинах) і гра закінчилась перемогою сумської комнади з рахунком 4:1.

Крім того сьогодні команда Херсонської області перемогла з рахунком 7:1 збірну комнаду Чернівецької області, а друга команди Сумської поступилась з рахунком 2:3 комнаді Харківщини.

Завтра змагання продовжаться о 10-тій годині.