Футбол для всіх, футбол об'єднує, сумщина процвітає
+38 0542 650-442
home
Асоціація Футболу Сумської Області
Офіційний сайт - ffs.sumy.ua

Футзал.

«В усіх іграх ми завжди боролися до останньої секунди».

фото: сайт “Food Centre-СумДУ”

 

Підсумки дебютного сезону в «Екстра-лізі» і плани на майбутнє нам розповів президент ФК «Food Centre-СумДУ» Ігор Черненко.

 

Чи задоволені виступом команди в сезоні 2019/2020-ть? Який матч був найкращим і який найгірший?

У плані побудови команди, організації – так. Багато чого досягнуто. Проте в ігровому плані – питання залишились. Той результат, який ми показали, я б назвав задовільним. Ми були новачками, дебютантами «Екстра-ліги». И при цьому посіли сьоме місце. До цього жоден сумський клуб сьомого місця в елітному дивізіоні, наскільки я пам’ятаю, не посідав – і я вважаю це непоганим результатом.

Щодо кращого матчу – дуже сподобався (з ігрової точки зору) перший матч наш з Житомиром, коли була велика інтрига. З огляду на якість гри – матч з «Соколом» нас вдався (3:0 обіграли досить впевнено). Та в усіх іграх ми завжди боролися до останньої секунди, в багатьох перші тайми нам вдавалися, а в других нам десь не вистачало досвіду та досвіду футзалістів. А найгіршій? Мабуть це матч у Івано-Франківську, коли ми програли з великим рахунком. Причому у першому таймі ми поступились 1:2. Ну і кубковий домашній матч зі столичним «ХІТом». Хоча у перших таймах ми показували досить хорошу гру.

 

Яка доля Івана Скіцка?

З Іваном Васильовичем, якщо все буде гаразд у країні, ми продовжимо співпрацю. Перед його від’їздом ми провели зустріч з ним, зі спортивним директором, намітили плани до серпня. Хто чим має займатися. Тож, сподіваюсь, будемо працювати.

 

З ким з гравців команда розстаниться з власного бажання? Хто покине команду з інших причин? З ким би хотіли продовжити співпрацю? Ким будете підсилюватись?

У нас немає футзалістів, які б хотіли піти «за власним бажанням». Про те є гравці, які з різних причин не потрапляють до складу команди на наступний рік. Хоча, якщо вони готові боротися за місце у складі, доводити свій рівень – то  вони матимуть свій шанс. Але все буде залежати від рівня та вирішуватиме тренер.  Однозначно будуть нові імена, але говорити про це ще зарано. Є гравці, які хочуть підсилити нашу команду. З ними ми спілкуємося, ведемо перемовини і будемо підсилюватись у новому сезоні.

 

Чи залишиться команда в «Екстра-лізі»?

Так, на сьогодні команда залишається в «Екстра-лізі». Дай Бог, щоб ми побороли цю проблему (коронавірус). Нам допомагає і місто, і обласна влада – тож будемо готуватись і боротись у «Екстра-лізі».

 

Як команда буде проводити підготовку до сезону?

Збори заплановані на серпень. До цього у черні-липні хотілось би провести турнір у Сумах та поїхати на виїзд до команд «Екстра-ліги».

 

Яке завдання перед командою буде стояти на новий сезон?

Якщо ми проведемо всі ті заходи щодо підсилення складу, проведемо збори – то 4-6-те місця нам під силу.

 

Бажаємо Вам і Вашій команді успіхів у новому сезоні.

Дякую. У свою чергу бажаю сумчанам міцного здоров’я. Не хворійте. А в новому сезоні – вболівайте за «Food Centre-СумДУ».