Асоціація Футболу Сумської Області
Офіційний сайт - ffs.sumy.ua

Футзал.

Чемпіонат Білорусі.

У Гомелі другий матчі півфіналу зіграли команди «ВРЗ» та «БЧ». Команда сумчанина Дениса Мазного до п’ятої хвилини вела у рахунку з рахунком 2:0 (другий м’яч у ворота «ВРЗ» забив Денис). В середині тайму «ВРЗ» відіграв один м’яч. На 18-й хвили після пасу Мазного Сергій Малишко забив третій м’яч у ворота суперника. На першій хвилині другого тайму Малишко оформив «хет-трік». На четвертій хвилині Мазний прямим ударом зі штрафного оформив дубль. На шостій хвилині «ВРЗ» відіграв один м’яч. Цей гол виявився останнім у матчі. Таким чином учасник фіналу від цієї пари визначиться у середу,3-го червня.

«Століца» вихованця сумського футзалу Євгена Змислі у другому матчі другого півфіналу чемпіонату Білорусі приймала клуб «Вітен». Перший тайм з рахунком 6:4 виграли мінчани. Другий тайм був за командою «Вітен», яка за 29-ть секунд до завершення зрівняла рахунок і перевела гру в овер-тайм. В овер-таймі «Столиця» двічі влучно прострелила по воротах «Вітену і святкувала перемогу з рахунком 9:7.

Треті матчs серії до двох перемог команди зіграють 3-го червня.