Асоціація Футболу Сумської Області
Офіційний сайт - ffs.sumy.ua

Футзал.

Чемпіонат України («Екстра-ліга).

Восьмий тур «Екстра-ліги» стартував вчора матчем між львівською «Енергією» та херсонським «Продексімом» лебединця Миколи Білоцерківця. Перемогу у матчі святкувала команда з Херсону.

АФФК «Суми» на виїзді грав проти житомирського «ІнБев» конотопчанина Віталія Дзюби. Вперед сумчан на 4-тій хвилині гри вивів Роман Зеленський. На 12-тій хвилині житомирці зрівняли рахунок після подачі Дзюби. На 18-тій хвилині «ІнБев» вийшов уперед, а на 19-тій збільшив перевагу. На 23-тій хвилині «сумчанин» Андрій Цілик заробив дві жовті і за хвилину «ІнБев» забив четвертий гол у ворота «Сум». На 25-тій хвилині Василь Кефа відіграв один м’яч. На 30-тій хвилині Кефа міг забити другий свій м’яч у цій грі, але пробиваючи з шестиметрової позначки Василь влучив у поперечину. На 35-тій хвилині гри Кефа забив такі свій другий м’яч у цьому поєдинку. За 22-ві секунди да фінальної сирени Віталій Катеринін з дабл-позначки не зміг пробити кіпера «ІнБев». У підсумку 4:3 на користь «ІнБев».

«ДЕ Трейдинг» з Миколаївки та харківський «Моноліт-Viva Cup» голів забити не змогли.

Матч між рівненським «Кардиналом-Рівне» та «Соколом» з Хмельницького завершився з рахунком 3:1 на користь команди з Рівно.

Матч між київським «ХІТом» шосткинця Олександра Сіріцького та івано-франківським «Ураганом» сумчанина Артема Фаренюка перенесений через позитивні тести на COVID-19 у київської команди.

«Енергія» (Львів) 2:4 «Продексім» (Херсон)

«ДЕ ТРЕЙДИНГ» (Миколаївка) 0:0 «Моноліт-Viva Cup» (Харків)

«ІнБев» (Житомир) 4:3 АФФК «Суми» (Суми)

«Кардинал-Рівне» (Рівне) 3:1 «Сокіл» (Хмельницький)

«Продексім» Білоцерківця очолює турнірну таблицю «Екстра-ліги». «ХІТ» Сіріцького посідає третє місце, «Ураган» Фаренюка – четверте, АФФК «Суми» йдуть на сьомому, «ІнБев» Дзюби – на восьмому.