Асоціація Футболу Сумської Області
Офіційний сайт - ffs.sumy.ua

Футзал.

Кубок України з футзалу.

У матчі-відповіді 1/8-ї фіналу АФФК «Суми» на останній хвилині вириває перемогу у «ELDORADO» і виходить у чвертьфінал. Перемогу сумчанам принесли голи Дениса Зеленкевича, Арсенія Гурєєва, Василя Кефи, Яссіна Ессаргіні та Дмитра Ігумнов.

«Ураган» сумчанина Артема Фаренюка з рахунком 11:0 переміг «ІнБев» конотопчанина Віталія Дзюби. Артем забив три голи і допоміг команді здобути місце у чвертьфінал.

«Продексім» Миколи Білоцерківця мінімально переміг львівську «Енергію» та здобув путівку в ¼-ту фіналу.

Місця у чвертьфіналі здобули київський «ХІТ» шосткинця Олекснадра Сіірцького та Олександра Ліфера з Бурині, кривдник роменського «Рятувальника» київський «BudmonsteR», «Хмельницькі Делікатеси», донецький «INTER» та «Моноліт-Viva Cup» з Харкова.

ELDORADO (Київ) 4:5 АФФК Суми (Суми)

Ураган (Ів.-Франківськ) 11:0 ІнБев (Житомир)

Продексім (Херсон) 1:0 Енергія (Львів)

Хмельницькі Делікатеси (Хмельницький) 4:3 (пен. 5:4) Гепард (Харків)

INTER (Донецьк) 4:2 ДЕ ТРЕЙДИНГ (Миколаївка)

Моноліт-Viva Cup (Харків) 9:2 Сокіл (Хмельницький)

BudmonsteR (Київ) 6:4 Кардинал-Рівне (Рівне)