Асоціація Футболу Сумської Області
Офіційний сайт - ffs.sumy.ua

Футзал.

Кубок України (U-17): трофей їде в Шостку.

В Сумах визначився володар кубку України з футзалу серед юнаків 1999/2000 років народження. Міні футбольний клуб «Суми», шосткінський «Імпульс», «Таврія» з Василівки Запорізької області та «Темп-Степовий» із Заповітне Дніпропетровської – саме ці чотири команди на майданчику спортивного комплексу сумського педагогічного університету розіграли Кубок України з футзалу серед команд 1999/2000 років народження. На попередньому етапі турніру сумчани перемогли всіх суперників і вибороли путівку в фінал. «Імпульс» з Шостки, який поступився лише землякам, став другим фіналістом турніру. «Темп-Степовий» та «Таврія» посіли відповідно, третє і четверте місця.

4 «Таврія» (Василівка) 3 0 0 3 8-19 0

«Темп-Степовий» та «Таврія» мали розіграти бронзові медалі. Але команда з Дніпропетровщини, яка на попередньому етапі перемогла «Таврію», на матч за третє місце не з’явилась.

Фінальний матч виявився по-справжньому бойовим. Від його початку шосткінці почали доводити, що поразка від сумчан на попередньому етапі з рахунком 2:3 – це лише прикре непорозуміння. І до перерви команда Владислава Петренка в ворота «Сум» забила п’ять «сухих» м’ячів. Після перерви забивати почали і вихованці Олександра Карпенка. Вони навіть виграли другий тайм з рахунком 4:2 для загальної перемоги цього не вистачило і кубок здобули шосткінці.

Фінал

МФК «Суми» – «Імпульс» (Шостка) – 4:7 (0:5)

Крім призерів були відзначені кращі гравці МФК «Суми» Антон Кончаков та Богдан Сіроштан отримали відзнаки кращого захисника і бомбардира турніру. Воротар шосткінської команди Владислав Шапочка названий кращим гравцем фінального турніру кубку України. Кращим воротарем турніру визнаний Артем Чернобай («Таврія»), а його одноклубник Олександр Булата названий кращим в номінації «Нападник».