Асоціація Футболу Сумської Області
Офіційний сайт - ffs.sumy.ua

Кубок області.

Матчі ¼-тої фіналу кубку Сумщини з футболу зіграні на полях області.

Розпочався ігровий день у Кролевці де місцевий футбольний клуб приймав футбольний клуб «Тростянець». Гості перемогли з рахунком 3:1 завдяки голам Максима Мігаля (на 10-тій хвилині), Володимира Чухненка (на 65-тій) та Андрія Слупухіна (на 89-тій); у складі господарів гол престижу забив Віталій Лобаш (на 36-тій хвилині).

ФК ТОВ «Велетень» у Глухові приймав охтирський «Нафтовик». Господарі перемогли завдяки голам Максима Зенченка (на 12-тій хвилині матчу) та Богдана Душина (на 68-мій).

У Северинівці у районному дербі зустрілись «Колос» та «Україна-Аграрна». Рахунок у матчі відкрила токарівська команда – на 7-мій хвилині відзначився Віталій Катеринін. На 83-тій хвилині сереринівці відігрались, а на 96-тій вийшли уперед – м’ячі у ворота суперників забили Сергій Бабинін та Роман Прощенко.