Асоціація Футболу Сумської Області
Офіційний сайт - ffs.sumy.ua

Міжсезоння.

“Кубок Пожечевського”.

В матчі другого туру групового турніру «Вікторія» з Миколаївки зустрілась з «Динамо» з Решитилівки. У першому таймі «динамівці» відкрили рахунок в зустрічі, у другому віце-чемпіон Сумщини зрівняв рахунок (відзначився гравець, який знаходиться на перегляді).

Охтирський «Нафтовик-Укрнафта» в іншому матчі зустрівся з господарями полтавського турніру. Вже на четвертій хвилині «містяни» заробили право на пенальті, але гравець полтавського клубу не зміг переграти воротаря охтирського. Те, що полтавчани не змогли зробити ударом з «точки» вони зробили з гри на 67-мій хвилині. В підсумку 1:0 мінімальна перемога футбольного клубу «Полтава».

Таким чином після двох турів турнірну таблицю групи «Б» ФК «Полтава» в активі якої шість очок. Три набрали охтирчан, по одному – «Динамо» та «Вікторія».

В третьому турі 10-го лютого «Вікторія» та «Нафтовик» зіграють між собою.