Футбол для всіх, футбол об'єднує, сумщина процвітає
+38 0542 650-442
home
Асоціація Футболу Сумської Області
Офіційний сайт - ffs.sumy.ua

Новини УАФ.

Н.Зінченко: «Усі мої підопічні здорові й страшенно скучили за футболом».

Фото Євгена Кравса

 

У квітні національна жіноча збірна України мала зіграти два чергові поєдинки відбору чемпіонату Європи 2021 року, але через пандемію коронавірусу до змагального календаря довелося вносити корективи.

 

— Згідно з рекомендаціями, які надійшли з УЄФА, ці матчі, виїзний із Чорногорією й домашній із Грецією, можуть пройти в жовтні, коли заплановане чергове вікно для офіційних поєдинків збірних, — сказала головний тренер жіночої збірної України Наталія Зінченко в коментарі офіційному сайту УАФ. — А от коли відбудуться перенесені червневі ігри з ірландками й тими самими гречанками, ще невідомо.

 

— Отже, якщо пощастить змусити коронавірус відступити, черговий матч збірна України проведе 22 вересня вдома із чорногорками…

 

— Саме так. Ми сподіваємося на краще, дуже хочемо, аби ситуація нормалізувалася, що дозволило б розпочати в липні-серпні сезон в елітному дивізіоні чемпіонату України й належним чином підготуватися до протистояння з балканками. Зазначу, що, аби посісти у своїй групі друге місце, яке дозволить продовжити боротьбу за путівку до фінальної частини чемпіонату Європи, нам потрібно перемагати в усіх п’яти матчах.

 

— Як відомо, після міжнародного турніру в Іспанії в березні всі ваші підопічні опинилися на обов’язковій двотижневій самоізоляції, а тепер знаходяться на карантині…

 

— Зараз дівчата перебувають під опікою клубних тренерів і медперсоналу, і кожна з них займається за індивідуальною програмою. Я також у курсі їхніх поточних справ. Головне, що всі вони здорові, оптимістично налаштовані й страшенно скучили за футболом.

 

Нагадаємо, у складі збірної України виступають сумчанка Катерина Самсон та охтирчанка Яна Калініна.