Футбол для всіх, футбол об'єднує, сумщина процвітає
+38 0542 650-442
home
Асоціація Футболу Сумської Області
Офіційний сайт - ffs.sumy.ua

Новини УАФ

А.Павелко зустрівся з моряками, звільненими з російського полону.

Фото прес-служби УАФ

14 жовтня, у День захисника України в гостях у Будинку футболу побували матрос Володимир Варимез, старші матроси В’ячеслав Зінченко й Андрій Оприско.

 

Це члени команд БК «Нікополь» і РБ «Яни Капу», які були атаковані й захоплені в полон російськими військовими в листопаді 2018 року. Сьогодні ці та інші моряки на запрошення президента Української асоціації футболу, члена Виконкому УЄФА Андрія Павелка підтримуватимуть національну збірну на матчі проти Португалії.

 

У Будинку футболу військовослужбовці ВМС України поспілкувалися з Андрієм Павелком та першим віце-президентом УАФ Назаром Холодницьким. Зокрема, президент УАФ розповів гостям про те, як за їхню долю в полоні вболівали футболісти національної збірної України, які присвятили їм свою перемогу над збірною Литви 7 вересня — у день їхнього звільнення й повернення на батьківщину. Натомість Володимир Варимез, В’ячеслав Зінченко та Андрій Оприско жваво цікавилися життям головної команди країни й не приховували, що мріють при нагоді особисто познайомитися з футболістами та головним тренером синьо-жовтих Андрієм Шевченком.

 

«Близько року вся Україна хвилювалася за долю наших моряків, захоплених у полон агресором у листопаді 2018-го. Зараз вони вдома, на батьківщині, відзначають День захисника України й активно підтримують національну збірну на шляху до Євро-2020. І така підтримка, за словами самих футболістів та головного тренера команди Андрія Шевченка, для збірної — велика честь і потужний стимул. Це надзвичайно цікаві люди із сильним характером! Ми пишаємося нашими сміливими моряками. Завжди раді бачити вас у Будинку футболу й на матчах національної збірної», — зазначив Андрій Павелко.

 

На завершення візиту моряки отримали на згадку про зустріч сувеніри й подарунки, а також запрошення на матчі головної команди країни.