Футбол для всіх, футбол об'єднує, сумщина процвітає
+38 0542 650-442
home
Асоціація Футболу Сумської Області
Офіційний сайт - ffs.sumy.ua

Співчуття.

Співчуття.

Сьогодні захищаючи кордони України загинув наш футбольний побратим, гравець ФК ТОВ «Велетень» (Глухів) та тренер ФК “Дружба” (Соснівка) – Олександр Поповченко.

Головний сержант Олександр Поповченко був інспектором прикордонної служби другої категорії. Він мав 10-річний досвід служби у ПСУ, минулого року звільнився після закінчення чергового контракту. Після повномасштабного вторгнення росії прийняв рішення продовжити службу і робити те, що вмів: захищати кордон України. По мобілізації був призваний до відділу прикордонної служби «Глухів». Разом з побратимами вступив у бій з диверсійно-розвідувальною групою ворога рано вранці, отримав смертельне поранення. За офіційною інформацією, це була спроба прориву державного кордону. Ворог відкрив вогонь по прикордонній території Шосткинського району з мінометів, гранатометів, кулеметів та автоматів. Під прикриттям вогню на територію України намагалися зайти ворожі ДРГ. Прикордонники дали жорстку відсіч росіянам, ті відступити за лінію державного кордону. Олександр поклав життя, щоб захистити всіх, хто мирно спав в цей сонячний ранок. Слава кожному вірному присязі воїну! Доземно кланяємось всім, хто зі зброєю в руках зупиняє ворога.

У 44-річного Олександра Поповченка залишились дружина і двоє дітей. Прощання із загиблим відбудеться завтра, 17 травня, об 11:00 біля Трьох-Анастасіївського собору у Глухові.

Асоціація футболу Сумської області висловлює щирі співчуття рідним та близьким Олександра. Вічна та світла пам’ять Герою!