Асоціація Футболу Сумської Області
Офіційний сайт - ffs.sumy.ua

Студентський футбол.

Змагались команди студентів-африканців.

На базі Медичного інституту СумДУ відбувся щорічний футбольний турнір серед студентів африканских країн. Про це повідомляє сайт спортклубу сумського вишу.

В змаганнях взяли участь 6 команд (по одній з кожного курсу). Спочатку був зіграний груповий турнір, після якого краща четвірка потрапила до півфіналів. В одному з них шостий курс переграв четвертий з рахунком 2:1. В іншому – другий курс виграв у першого з рахунком 2:0.

Фінал шостого та другого курсу був справжньою чемпіонською битвою. У важкій боротьбі, з рахунком 4:3, перемогу здобула команда шостого курсу. Кращим гравцем турніру став студент 6 курсу Медичного інституту – Зеніт.

Всі призери отримали нагороди від департаменту міжнародної освіти та Медичного інституту.