Офіційний сайт - ffs.sumy.ua

Сумський футзал.

Представники сил оборони Сумщини грали у футзал.

Про це повідомляє “Суспільне|Суми”.

У першому футзальному поєдинку на турнірі зійшлись команди Головного управління національної поліції Сумської області та Експертно-криміналістичного центру МВС України.

Рахунок у матчі вже на першій хвилині гри відкрив Олександр Єлшанський-молодший, представник сумської футбольної династії. У футбол та футзал грав його батько. Нині грає він та його молодший брат.

“З самого дитинства займаюсь. Дуже об’єднує цей вид спорту всіх. Колективна гра, а в нашій роботі – це головне”, – розповів капітан команди ГУНП Олександр Єлшанський.

"Один гравець нічого не вирішує, перемагає команда". Представники сил оборони Сумщини грали у футзал

У підсумку перший матч турніру завершився перемогою команди ГУНП. У першому таймі вони у ворота “експертів” забили два “сухих” м’ячі, у другому команди обмінялись голами. Гра завершилась з рахунком 3:1 на користь поліцейських.

“Постійно виграє команда. Один гравець нічого не вирішує на майданчику”, – сказав Олександр Єлшанський.

“Оцінюємо гру позитивно, оскільки дали гідний бій супернику, грали з гідним суперником”, – сказав капітан команди НДЕКЦ Олександр.

Учасники турніру зіграли по колу. І у підсумку перше місце на турнірі посіла команда Олександра Єлшанського – команда ГУНП. Другими завершила турнір команда обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки. На “бронзовому” місці розташувались “Ветерани “Динамо”. Четверте та п’яте місця посіли футболісти науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України та Сумської обласної військової адміністрації.