Футбол для всіх, футбол об'єднує, сумщина процвітає
+38 0542 650-442
home
Федерація Футболу Сумської Області
Офіційний сайт - ffs.sumy.ua

Ветеранський футбол.

Відкритий чемпіонат м.Суми з футзалу серед ветеранів.

Ветеранські команди зіграли матчі заключного туру.

 

«Динамо» 2:4 «Хлібодар» (Сумський р-н)

Голи: Сушинський (15′) Мельник (39′) — Стеценко Володимир (17′ 40′) Матлаш Віталій (19′) Говорун Валерій (29′)   

 

«Фортуна» 2:1 «Технологія»

Голи: Жабський Володимир (13′) Паращенко Юрій (22′) — Гончаренко Віктор (28′) 

Попердження: Бездітько Валерій (45′, «Фортуна») 

 

«Серж» 2:2 «Явір» (Краснопілля)

Голи: Бараннік Сергій (32′ 40′) — Завгородній М. (25′) Сидоренко М. (30′) 

 

«Ніколь-Технологія» 7:6 «Хімік»

Голи: Попович Віктор (10′ 14′ 17′ 36′) Ткаченко Олександр (11′) Єрмак Анатолій (34′) Шуршин Борис (37′) — Віхтенко Микола (15′ 35′ 40′) Гнаповський Олександр (16′) Гальченко Віктор (19′) Ретушняк Володимир (39′)

Попередження: Корнієнко Віктор (36′ «Ніколь-Технологія»)

 

Команда І В Н П М О
1 «Ніколь-Технологія» 14 13 1 0 110-41 40
2 «Фортуна» 14 9 2 3 53-36 29
3 «Хлібодар» (Сумський р-н) 14 9 1 4 50-36 28
4 «Серж» 14 6 5 3 56-51 23
5 «Динамо» 14 4 4 6 49-61 16
6 «Технологія» 14 3 2 9 27-48 11
7 «Явір» (Краснопілля) 14 2 1 11 28-50 7
8 «Хімік» 14 2 0 12 39-89 6

 

Бомбардири.

Футболіст Команда М
1 Ткаченко Олександр «Ніколь-Технологія» 33
2 Попович Віктор «Ніколь-Технологія» 22
3 Стрелецький Сергій «Ніколь-Технологія» 18
4 Говорун Валерій «Хлібодар» (Сумський р-н) 16
5 Єрмак Анатолій «Ніколь-Технологія» 15

 

Найстарший гравець турніру – Анатолій Куліш («Явір», 69 років)

Кращі гравці команд:

Володимир Ретушняк («Хімік»)

Григорій Бабіч («Явір»)

Олександр Корж («Технологія»)

Микола Шаховський («Динамо»)

Олександр Бондаренко («Серж»)

Володимир Стеценко («Хлібодар»)

Володимир Жабський («Фортуна»)

Анатолій Єрмак («Ніколь-Технологія»)

 

Відзначені були автор першого гола турніру – Юрій Марченко («Серж»), кращий бомбардир– Олександр Ткаченко («Ніколь-Технологія»), кращий воротар– Ігор Данілов («Динамо») та кращий гравець турніру – Борис Шуршин («Ніколь-Технологія»). Пам’ятний приз отримав іменинник дня Віталій Матлаш («Хлібодар»).