Офіційний сайт - ffs.sumy.ua

Ветеранський футбол.

«Ветеран» (Недригайлів) – «Тренери «Барси» (Суми).

NB1У рамках відзначення традиційного свята Івана Купала на культурно-спортивному комплексі «Колос», що в Недригайлові, відбулася товариська зустріч з футболу між командами ФК «Ветеран» (Недригайлів) та збірною командою тренерів футбольного центру «Барса» (Суми).

Перший тайм, як і вся гра, пройшов з помітною перевагою гостей, хоч і закінчився з мінімальним рахунком 2:1. З місцевих футболістів забитим голом відзначився легенда футболу Посульського краю Сергій Павленко.

Не менш напружено проходила й друга половина матчу. У воротах «Барси» забитим м’ячем вдалося розписатися ветерану-організатору, заступнику голови федерації футболу Недригайлівського району Юрію Сердюку.

Та господарі, мабуть, і не могли розраховувати на позитивний результат. Адже їм довелося мірятися силами не просто з футбольними майстрами Сумщини, а й із знаними тренерами «Барси». Тому в другому таймі вони пропустили в свої ворота ще чотири голи.

Красивою грою серед гостей відзначилися голова федерації футболу Сумщини Андрій Прохорович, директор футбольного центру «Барса», член Недригайлівського земляцтва в Сумах Вадим Гордієнко (чітко реалізував 11-метровий удар) та інші добре відомі спортсмени.

Матч закінчився з переконливим рахунком 6:2 на користь сумчан.

Кращі гравці матчу – Микола Бережний з Недригайлова та Дмитро Рудняк з обласного центру були відзначені цінними подарунками та грамотами федерації футболу Недригайлівщини.

NB3На початок серпня поточного року на стадіоні футбольного центру «Барса» в Сумах заплановано матч між футболістами-ветеранами з Недригайлова та Недригайлівського земляцтва в Сумах.