Офіційний сайт - ffs.sumy.ua

Ветеранський футбол.

Земляки перемогли… земляків.

ned1
У Сумах, у спортивній залі футбольного центру «Барса», відбувся матч між ветеранами з Недригайлова і їхніми ровесниками із Сум, але уродженцями теж посульського краю.

Футзальна гра проходила, як завжди, з перемінним успіхом. Очевидної переваги не показувала жодна команда. По черзі «бралися» то одні ворота, то інші. Не випадково, перший тайм закінчився з нічийним рахунком – 4:4.
У другому таймі дещо вправнішими були футзалісти з райцентру. Вони точніше пасували, влучніше пробивали, гостріше атакували. Відчувалося: недригайлівці частіше беруть участь у різних футбольних баталіях, щоб помірятися силами з іншими спортсменами та підтримувати належну фізичну форму, залюбки виїжджають за межі свого регіону. Результат не забарився – гра закінчилася з рахунком 9:7 на користь гостей. По одному голу забили Сергій Губарєв, Валерій Громика, Юрій Сердюк та Олег Кузьменко. Найбільше ж відзначився Руслан Дядченко – на його рахунку п’ять красенів-голів.
Фінальний свисток зареєстрував футзаліста-рекордсмена і в команді господарів. Ним став Микола Бережний, який теж п’ять разів примушував голкіпера діставати круглого із сітки воріт. Добитися такого успіху він зумів, завдячуючи злагодженій грі Віталія Маслака, Олександра Коваля, Анатолія Бойка та Сергія Павленка.
Матч земляків відбувся з ініціативи заступника директора футбольного центру «Барса» Олександра Коваля та голови комітету ветеранів футболу Недригайлівщини Юрія Сердюка. Наступна зустріч запланована на початок січня 2017 року.
Недригайлівське земляцтво в Сумах висловлює щиру подяку керівництву «Барси» та футзалістам обох команд за пропаганду здорового способу життя, залучення до цього захоплюючого, наймасовішого виду спорту все більше і більше уродженців рідного посульського краю.