Асоціація Футболу Сумської Області
Офіційний сайт - ffs.sumy.ua

Вуличний футбол.

«Відкритий турнір м.Суми з вуличного футболу» завершився в обласному центрі.

Вирішальні матчі турніру з вуличного турніру відбулись на полі стадіону у парку «Казка».

У матчі за третє місце зустрілись команди «Валедіанс» та «Слобожанщина». Рахунок у матчі на шостій хвилині відкрив гравець «Валедіансу» Ігор Аушев. На 36-тій хвилині рівновагу відновив гравець «Слобожанщини» Руслан Окопний, а за десять хвилин Ілля Пустовойт вивів «слобожанців» уперед. За дві хвилини до фінального свистка Богдан Пархоменко зрівняв рахунок і перевів гру у серію пенальті. У «футбольні лотереї» Фортуна посміхнулась «Слобожанщині» – 4:2.

«Золото» турніру у фінальному поєдинку розіграли перша та друга команди регулярного сезону – «Арсенал» та «Вікторія» з Великого Бобрику. На 11-тій хвилині матчу уперед «гармат» вивів ударом з точки Богдан Микитенко. Рахунок 1:0 тримався майже до завершення гри коли на останніх секундах гри Андрій Білоненко зрівняв рахунок. Проте перемога у підсумку була на користь «Арсеналу», який переміг «Вікторію» у серії пенальті з рахунком 3:2.

Кращими гравцями команд визнані Максим Народицький («Ковпаківець»), Богдан Пархоменко («Валедіанс»), Ілля Пустовойт («Слобожанщина»), Євген Мельник («Вікторія») та Богдан Микитенко («Арсенал»).

Єгор Рябов («Арсенал») визнаний кращим воротарем турніру, Віктор Грома («Вікторія») отримав відзнаку кращого бомбардиру, Богдан Микитенко («Арсенал») – кращого гравця турніру.

За активну участь у турнірі відзнаки отримали Ярослав Куликовський («Ковпаківець»), Леонід Сень («Валедіанс»), Олександр Береговий («Слобожанщина»), Сергій Іванащенко («Вікторія») та Євген Кандиба («Арсенал»).