Асоціація Футболу Сумської Області
Офіційний сайт - ffs.sumy.ua

Вуличний футбол.

“Відкритий турнір м. Суми з вуличного футболу”.

У вівторок було зіграно матчі 3-го туру “Відкритого турніру м. Суми з вуличного футболу”.

Ігровий день відзначився протистоянням “Арсенал” та “Слобожанець”, в якій перемогу отримали “сумські каноніри”. Напруга в цьому матчі була високою кожної хвилини. Перший тайм команди звели до нічийного рахунку, а вже в другому “Арсенал” таки дотиснув суперника й здобув перемогу – 3:2.

Другий поєдинок був між “Ковпаківцем” та “Вікторією”. “Ковпаківець” зазнав кадрових втрат, гравці которого перейшли до їх суперника. На початку матчу “партизани” повели у грі й організували пару небезпечних атак, однак нереалізація дала своє й золоте правило футболу було приведено в дію. Грома Віктор за декілька хвилин оформив дубль й приніс своїй команді 3 очки.

“Арсенал” 3:2 “Слобожанщина”

Голи: Батайнех Абдулкрієм (14′, 29′); Мальований Олександр (30′) – Пустовойт Ілля (24′); Буцик Ігор (42′)

Попередження: Батайнех Абдулкрієм, Кандиба Євген – Береговий Олександр, Буцик Ігор

“Ковпаківець” 0:2 “Вікторія”

Голи: Грома Віктор (14′, 18′)

Попередження: Бондаренко Дмитро – Мельник Євген

«Вікторія» та «Арсенал» йдуть у лідерах маючи в активі по 6 очок. По три набрали «Валедіанс» та «Слобожанщина». «Ковпаківець» поки не набрав одного.

Наступні матчі відбудуться в четвер. О 19:00 зіграють “Вікторія” та “Арсенал”, наступними в 20:00 “Слобожанщина” – “Валедіанс”.