Асоціація Футболу Сумської Області
Офіційний сайт - ffs.sumy.ua

Жіночий футбол.

Чемпіонат України (вища ліга, жінки).

На спортивній арені «Maximus» в селищі Берестівець Уманського району стартувала весняна частина чемпіонату для команд Вищої ліги – уманської Ятрань-Берестівець та харківського Житлобуд-2.

Нав’язати боротьбу одному з лідерів українського жіночого футболу господарям поля не вдалося. Вже до 10 хвилини харківчанки реалізували дві атаки, які точними ударами завершили Вероніка Андрухів та охтирчанка Яна Калініна. Друга тайм також пройшов під диктовку гостей з Харкова, які зуміли ще тричі засмутити кіпера “Ятрані” і в підсумку здобути “суху” перемогу 5:0. Авторами голів стали Яна Малахова, Вікторія Головач, а ще один мяч у власні ворота зрізала захисник уманчанок після удару Ії Андрущак. Сумчанка Катерина Самсон у дебютному матчі за харківську команджу зберегла ворота «сухими».

ЯТРАНЬ-БЕРЕСТІВЕЦЬ (Уманщина) – ЖИТЛОБУД-2 (Харків) – 0:5 (0:2)

Голи: Андрухів 2, Калініна 9, Малахова 67, Головач 72, Моспан автогол 87