Футбол для всіх, футбол об'єднує, сумщина процвітає
+38 0542 650-442
home
Асоціація Футболу Сумської Області
Офіційний сайт - ffs.sumy.ua

Аматорський футбол.

Тренери “Альянсу” та “Вікторії” прокоментували виступи своїх команд.

 

Головний тренер команди «Альянс» Юрій Ярошенко.

Про виступ команди у чемпіонаті області та аматорському чемпіонаті України.

Якщо говорить про задачі, ті які у нас стояли перед клубом, то ми з ними впоралися. В першу чергу це стосувалося чемпіонату області де нам треба було завоювати золоті медалі. Ми з цим впоралися. Ну а на аматорському рівні – нашою задачею було по закінченню цього циклу чемпіонату потрапити до трійки. В принципі ми з цими завданнями впоралися.

Про роботу в міжсезоння

Загальнопідготовчий етап ми, природно (нічого ламати не будемо), будемо його проводити, напевно, в Сумах і в Байраку. Це аеробіка плюс атлетика. І витривалість. Це ті фази, які обов’язково треба провести, закласти фундамент, так би мовити, функціональної готовності футболіста. А коли вже піде, так би мовити, спеціально-підготовчий етап – будемо чергувати його. Знову ж кажу – в Сумах і в Байраку де можна буде і з м’ячем працювати, і проводити двосторонні гри. Плюс контрольне гри.

Про кадри.

У нас цілком збалансований колектив. Який допомагає один одному. Так, є деякі позиції які, можливо, потрібно нам підсилити але вони точкові. Є футболісти, з якими доведеться розстатися. Це природні процеси у футболі. Але великих змін не плануємо.

 

Головний тренер «Вікторії» Артем Радіонов.

Про виступ у аматорському чемпіонаті України.

Виступ я розцінюю як позитивний. Чому, тому що виграли в цьому році чемпіонат України. Хлопці націлювалися і йшли до певної мети. Вони цю мету досягли. Після чого в якихось епізодах не вистачило емоцій. Але поступово повернули потрібні нам кондиції. Десь чогось не вистачало, десь якісь невеликі проблеми. Але в принципі – рухаємося далі. Боремося за перше місце. Мета у нас стоїть одна, вона не змінюється – це перемога в аматорському чемпіонаті.

Про аматорський кубок.

Певна доля невезіння. Плюс якість поля, на якому ми грали матч-відповідь, також зіграли свою роль у тому, що ми припинили боротьбу за трофей.  

Про чемпіонат Сумської області.

Звичайно, ставилося завдання неодмінно виграти цей турнір. Але ще раз кажу, після такої кількості зіграних матчів і відданих емоцій десь через помилки індивідуальних ми десь це упустили.

Про «Кубок регіонів ФФСО».

К будь-якому турнірі стоїть завдання перемагати. Думаю це не лише завдання для нашої команди. Якща не намагатись виграти – немає сенсу брати участь у змаганнях. Мета одна – виходити у фінал і там перемагати.

Про міжсезоння.

Дуже насичений рік. Багато турнірів, багато матчів. Хлопцям потрібен відпочинок. Після відпустки почнемо підготовку до весняної частини чемпіонату. Перший етап підготовки проведемо на місці. Потім – плануємо участь у парі турнірів.