Футбол для всіх, футбол об'єднує, сумщина процвітає
+38 0542 650-442
home
Асоціація Футболу Сумської Області
Офіційний сайт - ffs.sumy.ua

Аматорський футбол.

«Вікторія» розпочала підготовку до весняної частини сезону аматорського чемпіонату України.

«Вікторія» з Миколаївки вийшла з відпустки і почала підготовку до футбольної весни. Про кадрові зміни та плани команди  розповів головний тренер команди Артем Радіонов.

 

Сьогодні на тренуванні присутні 19-ть футболістів. Решта не доїхала?

 

«Так. Деякі хлопці за сімейними обставинами попросили. День їм ще потрібно. Різні свої сімейні моменти. Другий момент – будуть люди під’їжджати. Зараз є один потенційний новачок. Будемо переглядати, будемо в ході ігор проводити селекційну роботу».

 

Які зміни в складі команди після «канікул»?

«Є зміни. Деякі хлопці (з певних моментів) покинули наш клуб. Але я задоволений – ми зберегли кістяк. Нам вдалося всіх основних футболістів залишити у себе в команді. Нас покинув півзахисник Роман Світличний, захисник Сергій Мізюк і воротар Шаміль Абдулаєв. Є певні позиції, над якими ми посилено працюємо. Нам потрібні футболісти в окремі позиції. Це будуть футболісти, які будуть відповідати рівню завдань, поставлених перед командою. У паспорт, вік, місце проживання або прописки я ніколи не заглядав і заглядати не буду».

 

Які найближчі плани команди?

«На перший збір плани – повернути кондиції футболістів. Хлопці в більш-менш хорошому стані. Всі сумлінно виконали запропоновану їм роботу на час відпустки. Тобто у них була індивідуальна робота ще. Плануємо підтягнути спеціальні кондиції і в оптимальному стані підійти до чемпіонату. Через ігри, в основному, будемо готуватися. Візьмемо участь у двох виїзних турнірах. Один турнір – це «Кубок Пожечевського» в Полтаві, а інший турнір – це «Кубок Єдності» в Дніпрі. На цьому зборі контрольних ігор не плануємо».

 

Які завдання у «Вікторії» на весну?

«Завдання, природно, одні – постаратися повторити. Я завжди кажу – у хлопців завдання перемагати в кожному матчі, радувати глядачів хорошою грою. Звичайно, будемо докладати максимум зусиль щоб повторити минулорічний успіх».

 

Чи не збираєтеся аматорський статус команди поміняти на професійний?

«Поки все думки пов’язані тільки з весняною частиною чемпіонату України».