Футбол для всіх, футбол об'єднує, сумщина процвітає
+38 0542 650-442
home
Асоціація Футболу Сумської Області
Офіційний сайт - ffs.sumy.ua

Аматорський футбол.

Чемпіон Сумщини виходить з відпустки у лютому.

 

Про це повідомив головний тренер липоводолинського «Альянсу» Юрій Ярошенко.

«Збираємося четвертого лютого – у нас загальнокомандні збори з керівництвом клубу плюс оголошення в планів. Тих, які ми намітили на збори команди і на сезон в цілому. П’ятого-шостого у нас медобстеження і втягуючі дні. 7-го числа у нас тестування. Приїжджає до нас бригада, яка буде приймати ці тести. І 8-го числа починається загальнопідготовчий етап в дворазовому режимі. Протягом 15-ти днів ми будемо знаходиться на базі будемо поєднувати на вулиці заняття і в тренажерному залі».

 

Чи заплановані у команди контрольні поєдинки?

«У нас вже запланований один спаринг. До нас звернувся ЛНЗ-Лебедин». Зіграємо 27-го лютого. Зараз домовляємось де будемо грати – у Байраці чи Білозір’ї. а так – будемо вести перемовини щоб на першому етапі 2-3 матчі зіграти. Ну і на спеціальному підготовчому етапі також».

 

Чи будуть зміни в команді?

«Ротація складу не намічається. Єдине – «точково» на кожну позицію буде по гравцю. У нас доволі збалансований склад. Тому, потрібно і цим хлопцям дати шанс проявити себе, щоб вони рухались далі. Плюс вік команди дуже гарний. Тому розраховуємо на ту обойму, що була у минулому році».