Футбол для всіх, футбол об'єднує, сумщина процвітає
+38 0542 650-442
home
Асоціація Футболу Сумської Області
Офіційний сайт - ffs.sumy.ua

Аматорський футбол

Футбольні клуби «Вікторія» з Миколаївки та «Тростянець-2» завершили осінню частину чемпіонату України серед аматорських команд. 

Тренери команд в інтерв’ю каналу UA:Суми розказали про осінню частину чемпіонату та про плани на міжсезоння.

Артем Радіонов, головний тренер ФК «Вікторія» (Миколаївка), говорить: «Зараз на команду чекає відпустка. Хлопці мають гарно відпочити і в належному стані підійти до весняної частини чемпіонату. З того, що ми планували – наразі ми йдемо за графіком. Ми йдемо на першому місці в турнірній таблиці і вийшли в 1/2-гу фіналу кубка України серед аматорів. Йдемо до поставлений нами керівництвом цілей. Почнемо в кінці січня тренувальні збори. Плануємо участь в кількох турнірах і так поступово в оптимальному стані підійти до квітня, до початку чемпіонату». 

«Враховуючи те, що ми дебютанти, новачки в цьому турнірі то однозначно піти на зимову перерву на четвертому місці – для нас приємно. Враховуючи те, що старт чемпіонату був не вдалим і потрібен час, щоб набути досвіду, щоб гравцям набути впевненості. Адже рівень для нас новий був. На сьогоднішній день ми задоволені своїм місцем в турнірній таблиці. Найближчим часом буквально через два дні пройде офіційна частина закриття сезону, нагородження чемпіонату області. Підведення підсумків і хлопці йдуть на заслуженій відпочинок. І вже з січня плануємо починати підготовку. Адже чемпіонату України стартує 4 квітня. Керівництвом була зроблена заява: оскільки ми виконали поставлену задачу – в двадцятому році ми подаємо вже зараз заявку на участь в чемпіонату України по другій лізі», – говорить Сергій Коритник, головний тренер ФК «Тростянець-2» (Тростянець).

Після осінньої часини чемпіонату «Вікторія» очолює турніру таблицю другої групи маючи 35 очок. Команда виграла 11-ть матчі, 2-ва зіграла в нічию і один програла. «Тростянець-2» посідає четверте місце з 22-ма очками (7-м перемог, одна нічия и 6-ть поразок).